آموزشاختصاصیدانلود

طراحی رزومه زیبا و قوی – چگونه رزومه جذاب بسازیم ؟

همانطور که می دانید ، اولین مرحله در پذیرش مشاغل مصاحبه و تایید توسط مدیرعامل و یا مدیر استخدامی است ، امروزه  رزومه ها غالبا به صورت ایمیل و یا از طریق شبکه های مجازی ارسال می شوند لذا طراحی زیبا و جذاب روزمه می تواند نخستین گام در جهت استخدام شما باشد .

تجربه من و همکارانم نشان می دهد که بیشتر جوانان در تنظیم رزومه بی حوصله هستند و رزومه خود را صرفا منحصر به درج مشخصات شناسنامه ای ، آدرس و کارهایی که انجام داده اند می کنند . اما این همه چیز نیست ، نوع طراحی رزومه می تواند سلیقه ها و ذوق شما را نمایان کند و پربار بودن و جامع بودن آن ذهنیت مخاطب را نسبت به شما تغییر می دهد .

شاید شما سوابق کاری و تجارب فراوانی دارید اما به دلیل بی روح بودن طراحی رزومه ، مدیر عامل و یا نماینده استخدام نیرو رغبت به خواندن آن نداشته باشد و خیلی ساده شما رد شوید. این تصور را نیز دور کنید که رزومه باید سنگین و تحت کلیشه ای خاص نوشته شود .

رزومه در واقع سوابق کاری شما را نمایان می کند و شما می متوانید به هر سبکی که میخواهید آن را تنظیم نمایید ، هر چقدر کمتر به کشیدن جدول بپردازید و بیشتر به درج نمودار و اینفوگرافیک بپردازید رزومه شما جذاب تر و ملموس تر خواهد بود .

شما می توانید واقعیت ها را در قالبی زیبا نمایش دهید تا کمی ها و کاستی ها پوشانده شود ، بطور مثال اگر شما هنوز به سربازی نرفته اید ، می توانید بجای نوشتن کلمه ” مشمول خدمت ” یا “بدون پایان خدمت” ، از واژه ای مانند تفنگدار خانه استفاده کنید ، البته بکار بردن واژه ها نیز بستگی به محیطی دارد که می خواهید در آن استخدام شوید ؛ پس نوع نگاش رزومه ای که برای یک بانک ارسال می کنید باید با نگارشی که برای یک شرکت خصوصی ارسال می کنید متفاوت باشد .

پس همیشه دو یا سه رزومه با مدل های مختلف بسازید و متناسب با شغل مد نظر آن را ارسال نمایید . سایت هایی نیز وجود دارد که بطور اتوماتیک رزومه شما را طراحی می کنند و می توانید از آنها کمک بگیرید .

اگر توانایی بالایی بالایی در نوشتن رزومه و کار با نرم افزار های فتوشاپ ، ورد ، و … ندارید می توانید از فایل های آماده توسط ما استفاده کنید و نام و مشخصات خودتان را درون آ«ها جایگذاری کنید .

در ذیل چند نمونه فایل آماده رزومه برای شما قرار گرفته است که با ویرایش آن می توانید به رزومه دلخواه دست یابید و یا  با پر کردن فرم زیر و مبلغ 15 هزار تومان طراحی رزومه خود را به ما بسپارید .

 

فرم درخواست طراحی رزومه حرفه ای

رزومه شما کمتر از 24 ساعت کاری ارسال می گردد

شماره های تماس پشتیبانی در بخش  تماس موجود است

 

برچسب ها

ashkan

با سلام ، از حضور ارزشمند شما در این سایت خوشحالم و امیدوارم مطلبی که مشاهده می فرمایید مورد توجه شما قرار گرفته باشد ، نظرات با ارزش خود را حتما با ما در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از
دکمه بازگشت به بالا
بستن