مثبت 16

چگونه با یک پسر رابطه برقرار کنیم و رابطه با آقایان چگونه است؟

ازدواج با پسر مورد علاقه چطور ممکن و عملی است و چطور اعتماد به نفس کافی برای این کار را داشته باشم

برقراری رابطه برای هر فرد فارغ از هدف اصی مستلزم رعایت یکی سری اصول است که با گذشت زمان می توان به آن ها پی برد ، در روابط احساسی  که ” عشق ” تلقی می شود نیز اصولی را باید مد نظر داشت؛ شاید شروع رابطه و ابراز احساسات مهمترین اصل برای رابطه ای دوسویه باشد اما نباید فراموش کرد که شناخت اصلی ترین شاخصه در رابطه است.

لذا قبل از شناخت یک فرد هرگز نباید صحبت از یک رابطه ی عاشقانه صورت پذیرد ؛ انسان ها دارای فطرت هستند و بنا بر فطرت خود خوبی هایی دارند اما نباید فراموش کرد که در مقابل فطرت هر شخص خاصیت بازدارنده نیز وجود دارد .  بدی های هر شخص به این معنا نیست که آن شخص ذاتا بد باشد ، وجود بدی می تواند فقدان فطرت و خوبی های وی باشد که عامل اصلی آن خانواده است.

کارگاه سبک زندگی موفق، دکتر انوشه ( 3 ساعت ویدئو کامل)

کارگاه سبک زندگی موفق ازدواج: انتخاب بهترین یا بهترین انتخاب دکتر سید محمود انوشه

بجای پاک کردن اشک هایت کسی را که باعث اشک هایت شده است را از ذهنت پاک کن

حرارت لازم نیست کاه از سردی یک نگاه هم می توان آتش گرفت

فرق لبخند تو و من در این است که تو وقتی شادی می خندی؛ اما من وقتی تو شادی میخندم

به همه لبخند بزن اما فقط با یک نفر بخند

دکتر محمود انوشه

زندگی از پیش نوشته شده نیست

شاید شما در محیط کار، دانشگاه، محل زندگی و … با فردی برخورد داشته باشید که شیفته ی رفتار او شده اید اما این شیفتگی باید بتواند مسیری درست را برای آینده شما رقم بزند و قطعا این احساس در کائنات و کتاب زندگی شما از پیش تعیین شده نیست که بتوانید به همان احساس متکی باشید و اصول شروع یک رابطه را بدون بازنگری رعایت کنید. اگر شما چنین عقیده ای داشته باشید که تقدیر شما از پیش نوشته شده است هر اتفاقی را که در زندگی رقم می زنید از پیش تعیین شده می دانید.

پس با این اوصاف باید هر چه پیش آمد را عملی کنید، اما این تصور کاملا غلطی است که گریبان گیر عواطف بسیاری از مردم است و با این دید تصور می کنند که عشق آنها فقط مال آنهاست و هیچ کس دیگر نمی تواند جای او را بگیرد.

ما شما را از این احساس منع نمی کنیم ، اما پیشنهاد می کنیم که بر اساس یک سری اصول فرد مورد نظر را بشناسید ، چرا که ممکن است آن فرد اصلا مناسب زندگی شما نباشد و شما فقط  بنا بر یک عشق درونی تصور می کنید که اون مال شماست و نمیتوانید به کسی دیگر دل ببندید .

فیلم کامل روابط دختر و پسر ( 2 ساعت و نیم ویدئو کامل ) با دکتر محمود انوشه
برنامه دوستی های تلخ و شیرین

تجربیات دیگران : شاید بتوان گفت تمام افرادی که روزی عاشق و دلباخته شخصی بودند با گذشت زمان او را فراموش کرده باشند ، تمام آنها بدون هیچ استثنایی در زمان عاشقی خود اقرار بر این داشته اند که عشق آن ها خاص ترین عشق دنیاست و هرگز نمی توانند به فردی دیگر حتی فکر کنند و تا آخر عمر عاشق وی می مانند .

البته ممکن است برخی در زندگی زناشویی و رابطه خود موفق نبوده باشند و عشق اول خود را از یاد نبرند که این نمیتواند دلیلی برای استحکام عشق باشد ، این افراد اگر بر اساس اصول گام بر میداشتند هرگز از رابطه جدید خود پشیمان نبودند.

اولین روابط در کودکی:

اصل اول  خانواده او را بشناسید

گاهی ممکن است در شخص مورد نظرتان بدی هایی وجود داشته باشد ؛ بر اساس این اصل که هیچ کس کامل نیست ، نباید انتظار داشت که وی تمامی شاخصه های فرد ایده آل شما را داشته باشد پس باید به خانواده رجوع کرد ، یکی از عوامل تقویت فطرت در انسان ها خانواده است و فردی که در کانون خانواده نقش کلیدی ایفا می کند قطعا خواهد تواند خود کانون یک خانواده باشد.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام فایل آن images.jpg است

 

 
 

توجه کنید که شما به دنبال ازدواج و تشکیل خانواده هستید ، پس فردی که در خانواده مادری خود نقشی ندارد و یا دچار اختلافات خانوادگی است می تواند تا حد زیادی در زندگی شخصی خود شکننده و هنجار گریز باشد . گاهی اوقات شخصی خود را با ظاهری دیگر نشان می دهد و شما با شناخت خانواده او به طور کامل از او دلزده خواهید شد .

بطور مثال خانم های زیادی با سطح طبقاطی بالا و مفرح بوده اند که گول ظاهر یک پسر خوشتیپ را خورده اند ، اما با شناخت بیشتر متوجه خانواده بسیار سطح پایین او شده اند ؛ قطعا این پسر نمی تواند در سطح آن دختر باشد و فقط ظاهر فریبی کرده است .

البته این دلیل نمی شود که اختلاف طبقاتی مانع رابطه باشد ، اگر فرد صادقانه و بدور از ریا و دروغ خود را در سطح پایین معرفی کرده باشد شما می توانید در همان ابتدا تصمیم بگیرید که چنین اختلافی را می پذیرید یا خیر.

در بسیاری از موارد خانواده پسر در سطح بالایی قرار دارد و باعث آزار عروس خانواده می شوند که در صورت شناخت کافی از خانواده پسر مورد علاقه خود می توانید بسیار آسان تر تصمیم بگیرید .

اصل دوم رفتار اجتماعی

بیشتر پسرهای تازه به دوران رسیده که شاید بخش عظیمی از جامعه را تشکیل دهند تصور می کنند که خوشتیپ ترین و زیباترین مرد روی زمین هستند و یا انقدر خوب هستند که تمام دختر ها عاشق آنها هستند.این تصور بسیار اشتباهیست، هر دختر سلیقه های خاص خود را دارد و اتخاب او ارتباطی با بهترین بودن پسر ندارد ، اما بخاطر این اشتباه پسر ها ممکن است که دختر نیز دچار اشتباه شود.

رفتار اجتماعی یک پسر تا حد زیادی نمایانگر شخصیت اوست ، هنجار هایی که پسر ها و مردان باید در چارچوب آنها قرار بگیرند تقریبا مشخص است و در زیر برخی از هنجار های اجتماعی را معرفی می کنیم :

 1. ادب و استفاده نکردن از کلمات و حرف های غیرمعمول
 2. تیپ و ظاهر و رفتار مردانه ( ابرو برداشتن ، تاتو ، گوشواره انداختن و … شامل آن نمی شود ، یعنی نباید تصور کنید مردی که ابرو بر میدارد یا از وسایل زیبایی عجیب استفاده می کند بدرد زندگی نمیخورد  )
 3. سابقه سو استفاده جنسی نداشته باشد
 4. اهل درسخواندن یا کار کردن یا کسب درامد باشد و بیخیال نباشد
 5. به یک باور یا دین یا ایدئولوژی خاص پایبند باشد ( فرقی ندارد بی دین باشد یا دیندار )
 6. با خانم ها بگو بخند نداشته باشد و سربسر آنها نگذارد

اصل سوم : شرایط سنی ، شغلی و تحصیلی

به وعده های یک پسر چشم امید نداشته باشد ، و کسی را انتخاب کنید که می بینید نه کسی که قرار است ببینید ؛ یعنی در زمان شروع یک رابطه حتما ایده آل های مالی و تحصیلی شما را داشته باشد و هرگز از روی عشق یکسویه وابسته شخص نشوید .

اصل چهارم : عدم سوء پیشینه

قبل از شروع یک رابطه حتما در رابطه با گذشته شخص مورد نظر پرس و جو کنید، قطعا اگر مورد غیر اخلاقی و ناهنجاری خاصی داشته باشد شما را دلزده خواهد کرد و شما دچار یک اشتباه بزرگ نخواهید شد .

اصل پنجم : عجله نکنید

با توجه به اصول کلی که گفته شد هرگز عجول نباشید ، به این فکر نکنید که ممکن از عشق من از دانشگاه فارغ التحصیل شود ، کلاسش تغییر کند ، محل کارش عوض شود ، اسباب کشی کند و … . شناخت فرد مقابل بسیار مهم است پس اگر نمیتوانید زمان بدهید تا او را بشناسید سعی کنید از او دل بکنید و برای دل کندن از دیگران کمک بگیرید .

اصل ششم : واسطه یا رازدار

همیشه سعی کنید یک واسطه  بزرگ تر از خود داشته باشید تا در مواقع ضروری کمک و حامی شما باشد ، و یا حتما راز عشق خود را با یک دوست در میان بگذارید چرا که ممکن است گاهی نیاز به کمک داشت هباشید و کسی نتواند بفهمد که مشکل شما دقیقا چیست .

نحوه بیان احساس به یک پسر

نوع سلیقه ها و مخاطبین به قدری زیاد است که برای دانستن چگونه بیان کردن احساس نیاز است تا تک تک به این موضوع پرداخته شود و نمی توان یک اصل کلی برای نوع بیان معرفی کرد.

البته حتما باید شما اصول بالا را رعایت کرده باشید و با تایید شدن اصول بالا اقدام به ابراز علاقه کنید؛  ابراز علاقه را سخت ندانید. شما می توانید برای بیان احساس خود به جمله ” می خواهم بیشتر با شما آشنا شوم ” بسنده کنید. این جمله کلیدی نه شخصیت شما را پایین می آورد و نه احساس اصلی شما را بیان می دارد ؛ هرگز به طور مستقیم نگویید که عاشق او هستید . چرا که این فقط برای آقایان کاربردی است.

این توضیحات کلیدی در رابطه بود و ممکن است هر کس به نوبه خود با یک درگیری ذهنی خاصی روبرو باشد که می توانید با بیان مشکل خود در بخش نظرات پاسخ خود را دریافت نمایید .

نحوه بیان عشق به پسر در دانشگاه

یکی از شایع ترین نوع احساسات در دانشگاه شکل می‌گیرد و عمدتا مختص دخترانی است که قبلا کمتر در اجتماع قرار داشته اند، آمارها نشان می دهند که تقریبا تمام دخترانی که به این صورت عاشق می‌وند سرانجام به عشق خود نرسیده اند اما علت این اتفاق دقیقا کجاست.

شناخت نادرست از فرد مقابل

علت اصلی عشق نافرجام خانم ها در دانشگاه عدم شناخت کافی از پسر است، بدون شناخت از احساسات یک مرد نمیتوان از او انتظار رابطه داشت، مردها معمولا راحت تر ابراز علاقه میکنند و سخت تر وابسته می شوند، بگذارید ساده تر بگوییم، مرد ها از ابراز علاقه یک خانم خوششان نمی‌آید، ساده ترین پسرها و حتی آنهایی که منتظر پیداکردن یک رابطه هستند به درخواست یک خانم پاسخ منفی می‌دهند مگر اینگه فردی هوس باز باشند و قصد سو استفاده داشته باشند.

شناخت صحیح یعنی اینکه بدانید، مردها شروع کننده رابطه هستند و اگر شما قصد شروع رابطه را دارید احتمال خیلی زیاد جزو آن دسته بسیار زیاد شکست خورده خواهید بود.

چطور پسر مورد علاقه ام را از دست ندهم

داشتن شریک زندگی بسیار ارزشمند است و برای هر شخصی، همسر نزدیک ترین و امین ترین فرد خواهد بود، پس انتظار نداشته باشید که داشتن همسر ساده است، رسیدن به زندگی ایده آل و همسری دلسوز و مهربان هزینه هایی دارد، و آن هزینه ها احساس، صبوری و شکست هستند، هرگز تصور نکنید که آخرین شانس شماست و خود را آماده برای شنیدن هر پاسخی بدانید.

برویم سر اصل موضوع، چطور ابراز کنیم؟ این سوالی است که تمام خانم ها می پرسند و کمتر دختری حاضر می شود برای عشق خود بجنگد، چرا که عمدتا عشق آن‌ها احساسی زودگذر است؛ اما اگر واقعا می‌خواهید خود را امتحان کنید صبور باشید، تمام کسانی که به عشق خود رسیده اند سال‌ها صبوری کرده اند، عملا عشق بدون صبوری بدست نمی آید پس اگر صبور نیستید عاشق نیستید.

ممکن است فرصت صبر نداشته باشم

چالشی که بسیار زیاد مطرح می شود و در کامنت های زیر همین پست نیز مشابه آن را مشاهده می کنید این است که اگر صبر کنم او را از دست می دهم پس باید هر چه سریع تر ابراز علاقه کنم.

تکنیک نور بالا در جذب مردها

تکنیکی که اینجا عنوان می کنیم حاصل سالها تحقیق بررسی رفتاری است و قطعا اگر با آن به نتیجه برسید موفق خواهید بود اما اگر نتیجه نداد بیش از 99% امکان شکست شما وجود دارد.

برقراری رابطه برای هر فرد فارغ از هدف اصی مستلزم رعایت یک سری اصول است که با گذشت زمان می توان به آنها پی برد، در روابط احساسی  که “عشق” تلقی می شود نیز اصولی را باید مد نظر داشت؛ شاید شروع رابطه و ابراز احساسات مهمترین اصل برای رابطه ای دوسویه باشد اما نباید فراموش کرد که شناخت اصلی ترین شاخصه در رابطه و دوستی با یک پسر است.

لذا قبل از شناخت یک فرد هرگز نباید صحبت از یک رابطه ی عاشقانه صورت پذیرد؛ انسان ها دارای فطرت هستند و بنا بر فطرت خود خوبی هایی دارند اما نباید فراموش کرد که در مقابل فطرت هر شخص خاصیت بازدارنده نیز وجود دارد .  بدی های هر شخص به این معنا نیست که آن شخص ذاتا بد باشد، وجود بدی می تواند فقدان فطرت و خوبی های وی باشد که عامل اصلی آن خانواده است.

کارگاه سبک زندگی موفق، دکتر انوشه

کارگاه سبک زندگی موفق ازدواج: انتخاب بهترین یا بهترین انتخاب دکتر سید محمود انوشه

ارتباط دختر و پسر در غروب:

ارتباط دختر و پسر:

ازدواج چیست؟

زندگی از پیش نوشته شده نیست

شاید شما در محیط کار، دانشگاه، محل زندگی و … با فردی برخورد داشته باشید که شیفته ی رفتار او شده اید اما این شیفتگی باید بتواند مسیری درست را برای آینده شما رقم بزند و قطعا این احساس در کائنات و کتاب زندگی شما از پیش تعیین شده نیست که بتوانید به همان احساس متکی باشید و اصول شروع یک رابطه را بدون بازنگری رعایت کنید. اگر شما چنین عقیده ای داشته باشید که تقدیر شما از پیش نوشته شده است هر اتفاقی را که در زندگی رقم می زنید از پیش تعیین شده می دانید.

پس با این اوصاف باید هر چه پیش آمد را عملی کنید، اما این تصور کاملا غلطی است که گریبان گیر عواطف بسیاری از مردم است و با این دید تصور می کنند که عشق آنها فقط مال آنهاست و هیچ کس دیگر نمی تواند جای او را بگیرد.

ما شما را از این احساس منع نمی کنیم ، اما پیشنهاد می کنیم که بر اساس یک سری اصول فرد مورد نظر را بشناسید ، چرا که ممکن است آن فرد اصلا مناسب زندگی شما نباشد و شما فقط  بنا بر یک عشق درونی تصور می کنید که اون مال شماست و نمیتوانید به کسی دیگر دل ببندید .

تجربیات دیگران : شاید بتوان گفت تمام افرادی که روزی عاشق و دلباخته شخصی بودند با گذشت زمان او را فراموش کرده باشند ، تمام آنها بدون هیچ استثنایی در زمان عاشقی خود اقرار بر این داشته اند که عشق آن ها خاص ترین عشق دنیاست و هرگز نمی توانند به فردی دیگر حتی فکر کنند و تا آخر عمر عاشق وی می مانند .

البته ممکن است برخی در زندگی زناشویی و رابطه خود موفق نبوده باشند و عشق اول خود را از یاد نبرند که این نمیتواند دلیلی برای استحکام عشق باشد ، این افراد اگر بر اساس اصول گام بر میداشتند هرگز از رابطه جدید خود پشیمان نبودند.

اولین روابط در کودکی:

اصل اول  خانواده او را بشناسید

گاهی ممکن است در شخص مورد نظرتان بدی هایی وجود داشته باشد ؛ بر اساس این اصل که هیچ کس کامل نیست ، نباید انتظار داشت که وی تمامی شاخصه های فرد ایده آل شما را داشته باشد پس باید به خانواده رجوع کرد ، یکی از عوامل تقویت فطرت در انسان ها خانواده است و فردی که در کانون خانواده نقش کلیدی ایفا می کند قطعا خواهد تواند خود کانون یک خانواده باشد.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام فایل آن images.jpg است

 

 
 

توجه کنید که شما به دنبال ازدواج و تشکیل خانواده هستید ، پس فردی که در خانواده مادری خود نقشی ندارد و یا دچار اختلافات خانوادگی است می تواند تا حد زیادی در زندگی شخصی خود شکننده و هنجار گریز باشد . گاهی اوقات شخصی خود را با ظاهری دیگر نشان می دهد و شما با شناخت خانواده او به طور کامل از او دلزده خواهید شد .

بطور مثال خانم های زیادی با سطح طبقاطی بالا و مفرح بوده اند که گول ظاهر یک پسر خوشتیپ را خورده اند ، اما با شناخت بیشتر متوجه خانواده بسیار سطح پایین او شده اند ؛ قطعا این پسر نمی تواند در سطح آن دختر باشد و فقط ظاهر فریبی کرده است .

البته این دلیل نمی شود که اختلاف طبقاتی مانع رابطه باشد ، اگر فرد صادقانه و بدور از ریا و دروغ خود را در سطح پایین معرفی کرده باشد شما می توانید در همان ابتدا تصمیم بگیرید که چنین اختلافی را می پذیرید یا خیر.

در بسیاری از موارد خانواده پسر در سطح بالایی قرار دارد و باعث آزار عروس خانواده می شوند که در صورت شناخت کافی از خانواده پسر مورد علاقه خود می توانید بسیار آسان تر تصمیم بگیرید .

روش های مخ زدن دختر ها!

اصل دوم رفتار اجتماعی

بیشتر پسرهای تازه به دوران رسیده که شاید بخش عظیمی از جامعه را تشکیل دهند تصور می کنند که خوشتیپ ترین و زیباترین مرد روی زمین هستند و یا انقدر خوب هستند که تمام دختر ها عاشق آنها هستند.این تصور بسیار اشتباهیست، هر دختر سلیقه های خاص خود را دارد و اتخاب او ارتباطی با بهترین بودن پسر ندارد ، اما بخاطر این اشتباه پسر ها ممکن است که دختر نیز دچار اشتباه شود.

رفتار اجتماعی یک پسر تا حد زیادی نمایانگر شخصیت اوست ، هنجار هایی که پسر ها و مردان باید در چارچوب آنها قرار بگیرند تقریبا مشخص است و در زیر برخی از هنجار های اجتماعی را معرفی می کنیم :

 1. ادب و استفاده نکردن از کلمات و حرف های غیرمعمول
 2. تیپ و ظاهر و رفتار مردانه ( ابرو برداشتن ، تاتو ، گوشواره انداختن و … شامل آن نمی شود ، یعنی نباید تصور کنید مردی که ابرو بر میدارد یا از وسایل زیبایی عجیب استفاده می کند بدرد زندگی نمیخورد  )
 3. سابقه سو استفاده جنسی نداشته باشد
 4. اهل درسخواندن یا کار کردن یا کسب درامد باشد و بیخیال نباشد
 5. به یک باور یا دین یا ایدئولوژی خاص پایبند باشد ( فرقی ندارد بی دین باشد یا دیندار )
 6. با خانم ها بگو بخند نداشته باشد و سربسر آنها نگذارد

اصل سوم : شرایط سنی ، شغلی و تحصیلی

به وعده های یک پسر چشم امید نداشته باشد ، و کسی را انتخاب کنید که می بینید نه کسی که قرار است ببینید ؛ یعنی در زمان شروع یک رابطه حتما ایده آل های مالی و تحصیلی شما را داشته باشد و هرگز از روی عشق یکسویه وابسته شخص نشوید .

اصل چهارم : عدم سوء پیشینه

قبل از شروع یک رابطه حتما در رابطه با گذشته شخص مورد نظر پرس و جو کنید، قطعا اگر مورد غیر اخلاقی و ناهنجاری خاصی داشته باشد شما را دلزده خواهد کرد و شما دچار یک اشتباه بزرگ نخواهید شد .

اصل پنجم : عجله نکنید

با توجه به اصول کلی که گفته شد هرگز عجول نباشید ، به این فکر نکنید که ممکن از عشق من از دانشگاه فارغ التحصیل شود ، کلاسش تغییر کند ، محل کارش عوض شود ، اسباب کشی کند و … . شناخت فرد مقابل بسیار مهم است پس اگر نمیتوانید زمان بدهید تا او را بشناسید سعی کنید از او دل بکنید و برای دل کندن از دیگران کمک بگیرید .

اصل ششم : واسطه یا رازدار

همیشه سعی کنید یک واسطه  بزرگ تر از خود داشته باشید تا در مواقع ضروری کمک و حامی شما باشد ، و یا حتما راز عشق خود را با یک دوست در میان بگذارید چرا که ممکن است گاهی نیاز به کمک داشت هباشید و کسی نتواند بفهمد که مشکل شما دقیقا چیست .

احساس علاقه

نحوه بیان احساس به یک پسر

نوع سلیقه ها و مخاطبین به قدری زیاد است که برای دانستن چگونه بیان کردن احساس نیاز است تا تک تک به این موضوع پرداخته شود و نمی توان یک اصل کلی برای نوع بیان معرفی کرد.

البته حتما باید شما اصول بالا را رعایت کرده باشید و با تایید شدن اصول بالا اقدام به ابراز علاقه کنید؛  ابراز علاقه را سخت ندانید. شما می توانید برای بیان احساس خود به جمله ” می خواهم بیشتر با شما آشنا شوم ” بسنده کنید. این جمله کلیدی نه شخصیت شما را پایین می آورد و نه احساس اصلی شما را بیان می دارد ؛ هرگز به طور مستقیم نگویید که عاشق او هستید . چرا که این فقط برای آقایان کاربردی است.

این توضیحات کلیدی در رابطه بود و ممکن است هر کس به نوبه خود با یک درگیری ذهنی خاصی روبرو باشد که می توانید با بیان مشکل خود در بخش نظرات پاسخ خود را دریافت نمایید .

نحوه بیان عشق به پسر در دانشگاه

یکی از شایع ترین نوع احساسات در دانشگاه شکل می‌گیرد و عمدتا مختص دخترانی است که قبلا کمتر در اجتماع قرار داشته اند، آمارها نشان می دهند که تقریبا تمام دخترانی که به این صورت عاشق می‌وند سرانجام به عشق خود نرسیده اند اما علت این اتفاق دقیقا کجاست.

سه تیپ پسر: گوجه ای شیشه ای لاستیکی!

شناخت نادرست از فرد مقابل

علت اصلی عشق نافرجام خانم ها در دانشگاه عدم شناخت کافی از پسر است، بدون شناخت از احساسات یک مرد نمیتوان از او انتظار رابطه داشت، مردها معمولا راحت تر ابراز علاقه میکنند و سخت تر وابسته می شوند، بگذارید ساده تر بگوییم، مرد ها از ابراز علاقه یک خانم خوششان نمی‌آید، ساده ترین پسرها و حتی آنهایی که منتظر پیداکردن یک رابطه هستند به درخواست یک خانم پاسخ منفی می‌دهند مگر اینگه فردی هوس باز باشند و قصد سو استفاده داشته باشند.

شناخت صحیح یعنی اینکه بدانید، مردها شروع کننده رابطه هستند و اگر شما قصد شروع رابطه را دارید احتمال خیلی زیاد جزو آن دسته بسیار زیاد شکست خورده خواهید بود.

چطور پسر مورد علاقه ام را از دست ندهم

داشتن شریک زندگی بسیار ارزشمند است و برای هر شخصی، همسر نزدیک ترین و امین ترین فرد خواهد بود، پس انتظار نداشته باشید که داشتن همسر ساده است، رسیدن به زندگی ایده آل و همسری دلسوز و مهربان هزینه هایی دارد، و آن هزینه ها احساس، صبوری و شکست هستند، هرگز تصور نکنید که آخرین شانس شماست و خود را آماده برای شنیدن هر پاسخی بدانید.

برویم سر اصل موضوع، چطور ابراز کنیم؟ این سوالی است که تمام خانم ها می پرسند و کمتر دختری حاضر می شود برای عشق خود بجنگد، چرا که عمدتا عشق آن‌ها احساسی زودگذر است؛ اما اگر واقعا می‌خواهید خود را امتحان کنید صبور باشید، تمام کسانی که به عشق خود رسیده اند سال‌ها صبوری کرده اند، عملا عشق بدون صبوری بدست نمی آید پس اگر صبور نیستید عاشق نیستید.

ممکن است فرصت صبر نداشته باشم

چالشی که بسیار زیاد مطرح می شود و در کامنت های زیر همین پست نیز مشابه آن را مشاهده می کنید این است که اگر صبر کنم او را از دست می دهم پس باید هر چه سریع تر ابراز علاقه کنم.

تکنیک نور بالا در جذب مردها

تکنیکی که اینجا عنوان می کنیم حاصل سالها تحقیق بررسی رفتاری است و قطعا اگر با آن به نتیجه برسید موفق خواهید بود اما اگر نتیجه نداد بیش از 99% امکان شکست شما وجود دارد.

مردها عموما اگر از کسی خوششان بیاید با یک صحبت ساده و کوتاه جذب می شوند، یعنی اگر شما به بهانه های بسیار کوچک مانند یک سلام و احوال پرسی ساده یا یک لبخند ساده توانستید زمینه را برای ارتباط بیشتر فراهم آورید، شانس شما بیشتر می شود و آن مرد جذب شما می شود.

علت فرار پسرها از دختر ها

معمولا پسر ها دختری را که به سمتشان آمده پس نمیزنند مگر اینکه واقعا نتوانند با او وارد رابطه شوند، از اصلی ترین دلایل عدم تمایل پسر ها به رابطه می توان متاهل بودن شخص و یا در رابطه بودن با شخصی دیگر را عنوان کرد، یکی از دلایل دیگر این است که شما برای او جذابیتی ندارید پس سعی نکنید خود را جذاب تر کنید، معمولا با تغییر رفتار و ظاهر ناگهانی نمی توان دل کسی را بدست آورد.

پس اگر با تکنیک نوربالا نتوانستید هیچ گرایشی از فرد مقابل ببینید سعی کنید بی‌خیال او شوید و فرصت های دیگر را محک بزنید.

چطور برای مردها جذاب باشیم

اگر می خواهید برای مردها جذاب باشید ابتدا باید آیده آل خود را مشخص کنید، ایده آل شما چیست؟ مردی خوش تیپ و خوش قد و بالا؟ مردی مذهبی و ساده؟ مردی ورزشکار و خاکی یا … . پس تیپ و ظاهر خود رو متناسب با سلیقه ها و تیپ های شخصیتی تنظیم کنید.

معمولا نمی توان از پیش مشخص کرد که دنبال چه مردی هستید، چرا که ظاهر نمی تواند نشان دهنده شخصیت فرد باشد، اما به هر حال یک مرد مذهبی با یک مرد اپن مایند خیلی تفاوت دارد، پس اگر شما دختری چادری هستید به سختی می توانید به دنبال مردان خوش تیپ و خوش هیکل باشید، نه اینکه مذهبی ها خوشتیپ نباشند، اگر مردی خوش تیپ و مذهبی باشد قطعا محدودیت هایی هم دارد و برقراری رابطه با وی سخت خواهد بود.

اگر دختری اپن مایند هستید برقراری رابطه با پسرهای خوشتیپ تر و غیرمذهبی برای شما راحت تر خواهد بود. و اما اگر دختری ساده و بدون آرایش هستید تقریبا با هیچ مردی نمی توانید رابطه برقرار کنید مگر اینکه بر حسب اتفاق دری بروی شما باز شود.

لذا توصیه می شود همیشه خوش تیپ، آرایش کرده و خوش مشرب باشید تا بتوانید ایده آل های لازم در مردها را فراهم کنید و بدانید که تیپ و ظاهر مهم ترین اصل در جذب یک مرد خواهد بود.

مردها عموما اگر از کسی خوششان بیاید با یک صحبت ساده و کوتاه جذب می شوند، یعنی اگر شما به بهانه های بسیار کوچک مانند یک سلام و احوال پرسی ساده یا یک لبخند ساده توانستید زمینه را برای ارتباط بیشتر فراهم آورید، شانس شما بیشتر می شود و آن مرد جذب شما می شود.

علت فرار پسرها از دختر ها

معمولا پسر ها دختری را که به سمتشان آمده پس نمیزنند مگر اینکه واقعا نتوانند با او وارد رابطه شوند، از اصلی ترین دلایل عدم تمایل پسر ها به رابطه می توان متاهل بودن شخص و یا در رابطه بودن با شخصی دیگر را عنوان کرد، یکی از دلایل دیگر این است که شما برای او جذابیتی ندارید پس سعی نکنید خود را جذاب تر کنید، معمولا با تغییر رفتار و ظاهر ناگهانی نمی توان دل کسی را بدست آورد.

پس اگر با تکنیک نوربالا نتوانستید هیچ گرایشی از فرد مقابل ببینید سعی کنید بی‌خیال او شوید و فرصت های دیگر را محک بزنید.

چطور برای مردها جذاب باشیم

اگر می خواهید برای مردها جذاب باشید ابتدا باید آیده آل خود را مشخص کنید، ایده آل شما چیست؟ مردی خوش تیپ و خوش قد و بالا؟ مردی مذهبی و ساده؟ مردی ورزشکار و خاکی یا … . پس تیپ و ظاهر خود رو متناسب با سلیقه ها و تیپ های شخصیتی تنظیم کنید.

معمولا نمی توان از پیش مشخص کرد که دنبال چه مردی هستید، چرا که ظاهر نمی تواند نشان دهنده شخصیت فرد باشد، اما به هر حال یک مرد مذهبی با یک مرد اپن مایند خیلی تفاوت دارد، پس اگر شما دختری چادری هستید به سختی می توانید به دنبال مردان خوش تیپ و خوش هیکل باشید، نه اینکه مذهبی ها خوشتیپ نباشند، اگر مردی خوش تیپ و مذهبی باشد قطعا محدودیت هایی هم دارد و برقراری رابطه با وی سخت خواهد بود.

اگر دختری اپن مایند هستید برقراری رابطه با پسرهای خوشتیپ تر و غیرمذهبی برای شما راحت تر خواهد بود. و اما اگر دختری ساده و بدون آرایش هستید تقریبا با هیچ مردی نمی توانید رابطه برقرار کنید مگر اینکه بر حسب اتفاق دری بروی شما باز شود.

لذا توصیه می شود همیشه خوش تیپ، آرایش کرده و خوش مشرب باشید تا بتوانید ایده آل های لازم در مردها را فراهم کنید و بدانید که تیپ و ظاهر مهم ترین اصل در جذب یک مرد خواهد بود.

جهت بهره مندی از مشاوره تخصصی اختصاصی می توانید فرم زیر را پر نمایید

برچسب ها

ashkan

با سلام ، از حضور ارزشمند شما در این سایت خوشحالم و امیدوارم مطلبی که مشاهده می فرمایید مورد توجه شما قرار گرفته باشد ، نظرات با ارزش خود را حتما با ما در میان بگذارید.

650
دیدگاه بگذارید

avatar
417 موضوعات کامنت
233 پاسخهای موضوع
0 فالورها
 
بیشترین اظهار نظر را نشان دادند
دیدگاه های داغ
176 نویسندان دیدگاه
LIke the moonزرد بهارینگاراناهیتالیلی نویسندگان دیدگاه های اخیر
  اشتراک  
جدید قدیمی بیشترین رای
اطلاع از
LIke the moon
مهمان
LIke the moon

سلام من یه دختر ۲۱ ساله هستم و چند وقتیه که از یکی از همکلاسیام خوشم اومده همه ی اصولی که توو مقاله‌ی بالا نوشته شده بود رو هم خوندم تا حالا ندیدم خودش تنها با دختری بگه و بخنده مگه این‌که تو گروه و جمع باشه(که خب من اینو می‌ذارم به پای خردادی بودنش! می‌گن مردای خردادی خوش مشربن) راستش ایشون هم بعضی وقتا به من نگاه می‌کنه می‌خوام بدونم احساسم زودگذره یا به مرور زمان محکم‌تر می‌شه؟ با شناختی که من از ایشون پیدا کردم و تعریفایی که از بقیه شنیدم می‌شه گفت پسر خوبیه تنها چیزی که… مشاهده ادامه »

زرد بهاری
مهمان
زرد بهاری

سلام سلام من یه دختر25ساله هستم ایده آلم واسه انتخاب پارتنرم متفاوت با اتفاقی که افتاد بود. یه چندماهی کلاس رفتم و همکلاسیم انقدر با توجه و اهمیت دادن به من و بی قراریاش عاشقم کرد طوری که همه و استاد هم در جریان بودن و تیکه مینداختن اما من نمیتونستم باهاش صحبت کنم این از شدت عشق بود و حالا بعد ی مدتی کلاس هم نیومد و همه چی انگار تموم شد و من امیدوار به هر ساعت و روز و شب. چون اطلاعات ارتباطی رو داشته به هر حال پا پیش نگذاشت حتی من فالو کردم و چند… مشاهده ادامه »

نگار
مهمان
نگار

خواهرعزیز لطفا از این جورادم ها دوری کنید اینجورمردان ارزش فکرکردن هم ندارن.خواهش میکنم قدرخودتون رو بیشتربدونید .مرد واقعی ازداین ادبیات استفاده نمی کند.کافی است کتابهایی درمورد شناخت مردان مطالعه کنید مثلا کتاب مثل مردا استیو هاروی وفکرکنیدچگونه با مرد مورد علاقه ات اشنا شوی هاشنابرایان تریسی. .این جور ارتباط ها برای سن شما مناسب نیست .وقتتون تلف میشه.شما دراین سن کافی است سرحال وشاداب باشید .برای زندگی تون هدف داشته باشید .ورزش کنید .و دقیقا بدونی چه جور مردی رو می پسندی .و کلا خیلی به مردها توجه زیاد نکنی مردها از شکارشدن وتوجه زیاد خوششون نمیاد .باید دست… مشاهده ادامه »

اناهیتا
مهمان
اناهیتا

سلام عالی بود.من دختر29ساله ام که باجنس مخالفم بلدنیستم ارتباط طولانی برقرارکنم واز اینکه قضاوت منفی نشم سعی میکنم از ارتباط دوری کنم.سه ماهه باپسری که از من چند3-4سال ازم کوچیکتره وموقعیت کاری عالی داره اشنا شدم که فقط چندبار همدیگرو تومحل کار ورسمی دیدیم و بخاطرکار من از ایشون شمارشوخواستم وبعداز چند روز که سوالی ازشون پرسیم به من پیام دادکه تونمیخوای چیزی بگی ؟باعلامت تعجب.منم حس کردم میخوادبهش ابراز محبت کنم ودرجوابش نوشتم خیر ورابطه روشروع نشده تا مدتهاقطع کردم.ولی دوباره سعی کردم باسولالتی برم سمتش و ارتباط ما فقط دنیای مجازیه.بعدمدتی ایشون پیام داد چرااینقدرسعی میکنی ان… مشاهده ادامه »

لیلی
مهمان
لیلی

سلام دختری۳۰ساله هستم خیلی اتفاقی برای پرسیدن یک سوال با شخصی تماس گرفتم که متوجه شدم قبلا هم تیمی من بودن ولی مکالمه کوتاهی داشتم بعد از چندماه متوجه شدم که ایشون شماره منو ذخیره کردن و ازطریق تلگرام یا واتساپ گاهی پروفایلشو رو چک میکنم بهش علاقه مندشدم و باتوجه به شناخت قبلیم پسر خوبیه و خوشتیپ. که میدونم ممکنه سرش شلوغ باشه و دوس دارم باهاش ارتباط داشته باشم ولی نمیدونم چطوری؟لطفا راهنماییم کنید ممنون

نرگس
مهمان
نرگس

یعنی برم و مستقیما بهشون بگم ازشون خوشم اومده؟یا برم و شماره بدم و بگم کارشون دارم؟

نرگس
مهمان
نرگس

سلام من از کسی خوشم میاد که تو یه مغازه که میکنه چندباری ازشون خرید کردم ولی نه اسمشو میدونم نه شماره ای دارم ازش فقط شماره مغازشونو دارم میخوام باهاش بیشتر آشنا شم 23سالمه به نظرتون درسته زنگ بزنم و از همکاراش بخوام شمارشو بهم بدن یا حضوری بهتره من اعتماد به نفس کافیو ندارم از طرفی دیگه اون محل نمیرم که هر زمان بودن یه جور متوجه اش کنم نظر شما چیه برا شروع؟

Zeinab
مهمان
Zeinab

سلام،من دختری 23ساله هستم حدود دوسال با پسری رابطه دارم،خانواده ها در جریان هستن و قصد ازدواج داریم ولی بدلیل مشکلات مالی فعلا امکانش نیست شهر محل زندگی ما ازهم فاصله داره و ما هرچند ماهی همدیگر میبینیم و بیشتر رابطه ما ازطریق تلفن وچته خودم دختر کم حرف وساکتی هستم واقعا بعضی وقتا نمیدونم چه موضوعی رو باز کنم تا در موردش حرف بزنیم حرف ماشده کارای روزمره ک زیاد هم جالب نیس میخواستم بدونم چجوری میتونم به رابطمون نشاط بدم چجوری حرف بزنم ک دوباره هیجان ب رابطمون برگرده بهم گفته بعضی وقتا خیلی حوصله ام سر میره… مشاهده ادامه »

سینا
مهمان
سینا

شما هم میتونید در صورت حفظ احترام و شان، به پسر هایی که مورد اعتمادند، نزدیک بشید، منظورم لزوما مستقیم نیست، میتونید با برخورد مستمر و خوب و ایجاد بحث و چالش پرسیدن سوال هایی در مورد علایق و تحسین کردن ایشون راه رو برای پا پیش گذاشتن طرف مقابل باز کنید نکته ی مهم اینه که بدونید و بفهمونید که چه خواسته ای در زندگی دارید ، در صورتی که فکر زود گذر دارید اصلا توصیه نمیکنم.

سنا
مهمان
سنا

سناهستم.۲۷ساله. جدیدامتن مینویسم براصداوسیما.طرفم ک متنوتحویل میگیره تهیه کنندس و۱۰ماه ازم کوچیکتر.بادعوتشون چنباررفتم سرضبط… وباسوالهای زیادی ازطرف خودشوهمکارش مواجه شدم درموردخودموآیندمو‌… .کاراول تموم شد.پیشنهادکاردوم رو دادن.قبول کردم.جمعا۵ماهه همکاری داریم.ازطریق تلگرام.من دوست شدنوبلدنیستم ولی ایشون همیشه سیگنال هایی میفرستن تامنومتوجه خودشون کنن.منم ازشون خوشم اومده.امانمیدونم چطور بایدبیان شه.احساس میکنم ایشون میخوان دوست شن یاسرصحبتوبازکنن ولی چون من یکم رسمی هستم کلا ایشون نتونستن ..و نمیخوام ازم دلسردشه.چیکارکنم تاایشون راحت حرفشوبزنه و خواستگاری کنه؟ تواولین برخوردهامون ازکارش.مادرش.علت ریزش موهاش یادلیل وزن…همه رو صادقانه میگفت ومن به زور جلوخندموگرفته بودم.چونکه نیتش واسم روشن بود.اماالان میگم ای کاش منم اونجاازخودم میگفتم تامنو راحتترمیشناخت.البته دراینستاهم… مشاهده ادامه »

نرگس
مهمان
نرگس

سلام من ۱۴ سالمه و از دوست پسر خالم خیلی خوشم اومده .همش بهش فکر میکنم و حس میکنم ک عاشقش شدم . توی اینستاگرامم چندبار بهش پیام دادم و حتی یکبار هم بهش‌گفتم ک دوست دارم و فک کنم ک اون فهمید ک من دخترخاله ی دوستش هستم اخه یه چندباری هم همدیگرو دیده بودیم ولی باهم هیچ مکالمه ایی نداشتیم. تازه اون اصن به من هیچ حسی نداره . دوست دارم یجوری بهش بفهمونم ک دوسش دارم ولی نمیدونم چجوری! اونم ۱۹‌ سالشه بخاطر همین بعضی وقتا به خودم میگم ک اگه اون بفهمه ک من دوسش دارم… مشاهده ادامه »

Sahel
مهمان
Sahel

منم چنین مورد مشابهی داشتم و باور کن وقتی رابطه رو تموم کردم خیلی راحت شدم.والان اصن پشیمون نیستم که ردش کردم. و راجع به مامانتم واقعا موندم چی بگم

ندا
مهمان
ندا

سلام
من یا یهو و شدید عاشق کسی میشم بدون اینکه اون رو درست بشناسم یعنی بر اساس تصورم از طرف عاشق میشم علاقه ای هم به شناخت ندارم چون اون شخص با تصورات من فرق میکنه! که اصلا مناسب من نیس.
چطور به یک شخص که برام مناسب باشه علاقه پیدا کنم چطور احساسم رو با دنیای واقعی تطبیق بدم؟
آیا میشه بصورت کنترل شده به کسی علاقه مند شد؟

دختر پشیمون
مهمان
دختر پشیمون

سلام لطفا جواب منو بدین خواهش میکنم من یه دختره ۱۹ ساله هستم یه سال پیش با یه پسری اشنا شدم ک یه ماه ازم کوچیکتره ،باهم در ارتباط بودیم و حرف میزدیم ک بعد یکی دو ماه خیلی بهم ابراز علاقه کرد گفت خیلی دوسم داره و…کاملا هم مشخص بود خیلی دوسم داره ولی من به علاقش توجه نکردم خیلی رک هم بهش گفتم من دوست ندارم تو ازم کوچیکتری و.. اما اون همچنان دوسم داشت بعد یه مدت وفتی دید من نسبت بهش هیچ حسی ندارم و توجهی نمیکنم ارتباطمون قطع شد،ولی چندماه بعد دوباره بر سر یه… مشاهده ادامه »

Roshanak_si
مهمان
Roshanak_si

سلام خسته نباشید. ممنون از مطالب آموزندتون
من20 سالمه از پسری خوشم اومده که مغازش تقریبا نزدیک خونمونه. محیطشم مردونس. شمارشو از رو مغازه برداشتم بنظرتون از تلگرام بهش پیام بدم یا این کار بی فایده اس؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

سارا
مهمان
سارا

سلام
دختری 33 ساله هستم، به مدت 5 ماه با پسری که 3 سال ازم کوچکتره دوست بودم، اما درست فردای تولدم، بدون هیچ دلیل خاصی و فقط با گفتن اینکه ادم سردیه و میترسه موجب ناراحتی من بشه، رابطه رو قطع کرد. من الان چه باید بکنم؟ خیلی بهش وابسته شدم

دختر متولد 73
مهمان
دختر متولد 73

سلام من دختری 24ساله ام شخصیت خیلی ناپخته ای دارم وبه اصطلاح همه میگن ساده ام و تا حالا با هیچکس رابطه ی بلند مدت نداشتم بیشتر از 2ماه. تا یکی دوسال پیش تنها ملاکم وضعیت مالی بود ولی تجربه ی خیلی بدی واسم پیش اومدو با خودم گفتم چرا من عاشق نشم ومثل همه ی دخترا از قیافه ی 1نفر خوشم نیاد ولی بزرگترین مشکلم اینه که با اینکه به خودم میرسم و از نظر ادمای رک چهره ی نسبتا خوب و متوسطی دارم اصلا توی دانشگاه کسی بهم پیشنهاد نمیده ئگاهی با خودم فک میکنم شاید چهرم اونجوری… مشاهده ادامه »

تینا
مهمان
تینا

لطفا جواب
من یه پسر شکست خورده و مغرور رو خیلی دوست دارم اون هنوزم نتونسته با شکستش کنار بیاد
از دست من کاری بر میاد
من چکار میتونم بکنم

زهرا
مهمان
زهرا

سلام ببخشید یه سوال داشتم من مدتی پیش به طریقی با پسری اشنا شدم که بعدها متوجه شدیم اشناهای مشترک داریم باهم ایشون بنده رو ندیده بودن و از من خواستن عکسی براشون بفرستم که منو ببینن من اول راضی نشدم ولی چون اصرار کردن که می خوان منو ببینن براشون فرستادم احساس میکنم کار اشتباهی کردم همش با خودم میگم شاید عکس فرستادنم رو یه نقطه منفی ببینه و بخاطر این کارم ازم خوشش نیاد
منظورم قیافم نیست همین که به درخواست عکس خواستنش جواب مثبت دادم منظورمه تورو خدا جوابمو بدید ممنون

آیناز
مهمان

ما اصلا باهم حرف نمیزنیم فقط بهم سلام میدیم اگه تو اینستاگرام فالوش کنم به نظرتون موثره

آیناز
مهمان

سلام خسته نباشید
من قبلاهم ازتون نظرخواستم گفتم عاشق هم کلاسیم شدم گفته بودم که پسر سربه زیریه راستش الان که ترم2هستیم رفتارش خیلی تغییرکرده با دخترای کلاس گرم میگیره حتی گاهی دیدم بهشون نگاه میکنه سرکلاس وقتی استادهست مسخره بازی درمیاره ولی ترم اول خیلی مودب بود به دخترا توجه نمیکرد اون پسر زیاد به من نگاه میکنه حتی زیرچشمی به نظرتون نگاهاش باعث سوتفاهم من شده به نظرشما چش چرونه لطفا جواب بدید

آیناز
مهمان
آیناز

سلام خسته نباشید من قبلا هم ازتون نظرخواستم که گفته بودم عاشق هم کلاسیم شدم وگفتم پسر سربه زیریه راستش الان که ترم2هستیم اون پسر رفتارش نسبت به ترم اول خیلی تغییر کرده من فکرمیکردم خجالتیه درحالی که خیلی عوض شده طوری که سرکلاس وقتی استاد هست مسخره بازی درمیاره با دخترای کلاسمون حرف میزنه بامن حرف نمیزنه ولی با اونا حرف میزنه باهاشون گرم میگیره دیدم به دخترای کلاس نگاه میکنه درحالی که ترم اول اصلا بهشون توجه نمیکرد هرجند به من هم نگاه میکنه حتی زیرچشمی نگام میکنه من فکرمیکردم ازمن خوشش میاد به نظرتون اون نگاها باعث… مشاهده ادامه »

زری
مهمان
زری

سلام، ممنونم از راهنماییهای عالیتون زنی هستم ۲۵ ساله؛ یک ساله که طلاق گرفتم؛اونم بعد از ۵سال زندگی مشترک شیش ماه پیش رفتم سر کار و تو یه فروشگاا صندوقدار شدم و عاشق مدیر فروشگاه شدم خیلی زیاد متولد ۶۵ هست و حس میکنم از لحاظ جنس مخالف سرش خیلی شلوغه دلم طاقت نیاورد و با یه اکانت فیک تو اینستا بهش پیام دادم که من دوستت دارم و از این حرفا گیر داد که کی هستی چند مدتی سر دووندمش ولی آخر بهش گفتم اول ناراحت شد ولی دیگه چیزی نگفت یه بار سر یه مساله کاری باهاشون تماس… مشاهده ادامه »

زهرا
مهمان
زهرا

سلام خسته نباشيد من يه خواستگار دارم كه هم از لحاظ خونه و ماشين خوب هست هم درآمد قرار شده تو چند جلسه با هم رفت و آمد كنيم تا هم رو بشناسيم تو اولين شامي كه با هم بيرون رفتيم منو برد يه فست فودي بعد هي گفت كنتاكي بخوريم و اينا من گفتم نه من همبرگر ميخورم بعد هي گفت حالا اگه بخواي چيز ديگه بخوري چي ميخوري؟ گفتم من همونو ميخورم ، بعد رفت سفارش داد يه دونه نوشابه سفارش داده بود؟!؟فيش رو هم داده دست من ميگه بفرماييد سفارش دادم بعدم گفت شما دختر قانعي هستي… مشاهده ادامه »

Hannane
مهمان
Hannane

سلام، من حدود یک ساله که یکی از پسرهای فامیل رو دوست دارم، یکبار هم به بهونه درس و رشته و اینا بهشون پیام دادم، ولی ازاونجایی که دیگه حرفی باهم نداشتیم،صحبت هامون تموم شد
من یک دختر محجبه هستم و میخوام بدونم چیکار کنم که بدون اینکه حیا و عفتم از بین بره، ایشون رو متوجه علاقم کنم؟
البته فقط دوستش دارم، عاشقش نیستم
و میخوام توی فضای مجازی باهاشون ارتباط داشته باشم نه فضای واقعی
و ایشون فک میکنن من یه دختر سربه زیر و خانم و اهل درس و پاستوریزه ام و میخوام اینجوری فکر نکنن

سیما
مهمان
سیما

سلام. من 28 سالمه و مدتی هست که من با یه اقا اشنا شدم که همکلاسیمه و همسن خودم. پسر خیلی خوب و مودب و از یه خانواده محترمه. خانواده ای که تو شهرمون شناخته شده ان.یه پسر سالمه و اهل تلاش و تحصیل. تو چند رشته مختلف تحصیل کرده و روند زندگیش یه روند مثبت و با برنامه ریزیه . معمولا به دنبال افزایش درامد و پیشرفت شغلی و ورزش و این جور کاراست. شخصیت منم تقریبا مشابه ایشونه.منم رشته های مختلفی رو دنبال کردم. اوایل به خاطر مسایل درسی با هم اشنا شدیم و کم کم از خودمون… مشاهده ادامه »

آیناز
مهمان
آیناز

سلام
من دختری21ساله ترم دوم رشته حسابداری هستم تو کلاسمون ازپسری خوشم میاد پسر سربه زیرو درس خونیه از اواخر ترم اول بهم توجه داره یعنی وقتی داشتم نگاش میکردم فهمید ولی بعد از اون بار بهم نگاه میکنه یه بار وقتی فهمیدم داره نگام میکنه روشو برگردوند کلا بهم توجه داره ولی با خجالت نگام میکنه الان3ماهه این رفتارا ادامه داره اما اون پسر تا به حال چیزی به من نگفته منم نگاش کردم تا بفهمه ازش خوشم میاد ولی چرا نمایدجلو به نظرتون ازفکرش بیام بیرون

VRM
مهمان
VRM

سلام خانمی ۳۰ ساله هستم بواسطه ی مشکلاتی که درزندگی شخصی داشتم جداشدم و البته در گروهی با آقایی آشنا شدم که ازمن سه سال کوچکترهستن اوایل به عنوان درد دل شاید البته کاملا با حفظ ادب برایشان صحبت میکردم به حدی که تمام اتفاقات عذاب اور زندگی رو بهشون گفتم واینکه دوباره قصد درس خواندن دارم و ایشان قرارشد از لحاظ درسی به من کمک کنن تقریبا ۸ ماه هست این رفاقت مجازی با همون سبک رفتار قبل ،، اما انگار برای من اون حس تغییر کرده،، انگار شده اون نیمه ی گمشده ی ایده آل درصورتیکه که میدونم… مشاهده ادامه »

Parimah
مهمان
Parimah

میشه از طریق تلگرام یا ایمیل راهنماییم کنید

Parimah
مهمان
Parimah

سلام خسته نباشید .ببخشید من دختری هستم چند ساله که حس میکنم یه نفر رو دوست دارم که از دوستان خانوادگیمون هستن .چند ماهه پیش که شمارشو رو پیدا کردم بهشون گفتم که ایشون رو دوست دارم ولی اون گفت که خیلی برام احترام قائله ولی فعلا به ازدواج فکر نمی کنه. بعد از اون هم چند بار پیام هایی دادم ولی خیلی محترمانه و کوتاه جواب دادن .من چطور میتونم دوباره سر صحبت رو باز کنم و توجه ایشون رو به خودم جلب کنم

آزاده
مهمان
آزاده

سلام مشکل من یکم عجیب غریب هست من ۲۸ سال دارم قبلا از ۱۸ تا ۲۴ سالگی دوست پسر داشتم و روابط خوبی داشتم ولی الان نمیدونم چرا هیچ موردی برام پیش نمیاد تا سه سال ب خاطر درس خودم از خ هن بیرون نرفتم و نمیخواستم با کسی در ارتباط باشم ولی الان ک رشته مورد نظرمو قبول شدم و برگشتم دانشگاه انگار هیچکی (جدا هیچکی )سمتم نمیاد…از نظر همه دختر زیبایی هستم،اینکه زیبا هستم رو تقریبا هر روز میشنوم(منظورم این هست ک توهم ندارم) چ صورت و چ اندام،تیپ معمولی نسبتا خوب میزنم …نه خیلی خیلی فشن….قیافه ام… مشاهده ادامه »

اتنا
مهمان
اتنا

سلام یه پسره یه سال پیش به من پیشنهاد دوستی داد ولی من قبول نکردم ولی الان میخوام باهاش دوست شم ولی نمیدونم چجوری اخه قبلا میدیدمش ولی الان فقط از اینستا هست
میشه کمکم کنید

Mo
مهمان
Mo

سلام مشکل من درارتباط با ادماس مخصوصا مردا بخاطر مشکلاتی که در گذشته داشتم حس بی اعتمادی نسبت ب ادما امده سراغم خیلی طرفشون نرفتم ولی الان بعد چن سال تصمیم گرفتم خودمو عوض کنم ب ادما دوباره اعتماد کنم روابطمو باهاشون خوب کنم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم ینی وقتی چندتا از همکلاسیامو میبینم چجوری باهاشون گرم بگیرم یا با پسرا چجوری حرف بزنم لال مونی نگیرم جلوشون ممنون میشم راهنماییم کنین

h
مهمان
h

سلام خسته نباشید
دختری هستم۲۳ساله با اقاپسری هم سن خودم اشنا شدم من زیاد دوس دارم باهم صحبت کنیم تا بیشتر اشنا بشیم امت ایشون زیاد تمیال ندارن من میخوام بدونم که ایا قصد ایشون برا ازدواجه یا نه هروقت اسم ازدواج میاد میگن که من نمیتون فعلا در مورد اینده تصمیم بگیرم نمیدونم چی خواهد شد نمیدونم اخلاقم چطوری باشه باهاش و برای اشنایی بیشتر باهم صحبت کنیم لطفا کمکم کنید ممنون میشم.

دکمه بازگشت به بالا
بستن