دانستنی ها

50 شهر خوب شبیه به شهر های آمریکا جهت زندگی

در لیست زیر 50 شهر برتر شبیه به شهر های  آمریکا از نظر رفاه و زندگی ایده آل را مشاهده خواهید کرد ؛ توجه کنید که  شهر ها از آخر به اول لیست شده اند و هر چه پایین تر بروید بهتر خواهد شد .
کنار نام شهر ؛ نام یکی از شهر های آمریکا که شبیه به این شهر هستند مشخص شده است

متن ها با مترجم گوگل ترجمه شده اند ، لطفا به عناوین توجه نمایید چرا که ممکن است ترجمه ها کمی درهم ریخته باشد .

دنور دنور، کلرادو، بهترین مکان برای در امریکا زندگی می کنند با توجه به اخبار آمریکا و گزارش جهانی است. شاتر / از Teri Virbickis زمانی که تصمیم به ریشه دواندن، بسیاری از عوامل در چشم بیننده است، مانند آب و هوا، سیاست، و یا نزدیکی به خانواده گسترده. مسکن ارزان قیمت، دسترسی به شغل های پر درآمد، هزینه پایین زندگی، مدارس خوب، و مراقبت های بهداشتی با کیفیت: جنبه های دیگر توسط تقریبا همه آرزو. در رتبه بندی به تازگی منتشر شده خود را از بهترین مکان برای زندگی در امریکا، اخبار آمریکا و گزارش جهانی داده ها در این اجزای حیاتی برای 100 شهرستانها پرجمعیت ترین ایالات متحده جمع شده بودند. بازار کار، ارزش، کیفیت زندگی، تمایل، و مهاجرت خالص – – سپس آنها داده ها را به پنج شاخص برای هر شهرستان طبقه بندی قطعی رتبه بندی این مناطق مترو است. شما می توانید روش کامل اخبار ایالات متحده به عنوان خوانده شده در اینجا . نمرات برای “ارزش” ترکیبی از درآمد سالانه خانوار و هزینه های زندگی، و “کیفیت زندگی”، که حساب برای جرم و جنایت، آمادگی کالج، رفت و آمد، و عوامل دیگر، به شرح زیر در مقیاس 10 نقطه شامل، و همچنین به عنوان جمعیت این شهرستان و متوسط ​​حقوق و دستمزد سالانه.

 

50. کلمبوس، اوهایو

50. کلمبوس، اوهایو

همیشه تیراندازی / فلیکر

جمعیت: 1،948،188 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 46،470 $ کیفیت زندگی: 6.1 ارزش کل: 7.2 روح کلمبوس تیم فوتبال خود را و البته – – که خواستار صفحه اصلی شهرستان است به طور جدایی ناپذیری به دانشگاه ایالتی اوهایو در ارتباط است. ساکنان را دوست دارم به تشویق Buckeyes در طول سال، اما کلمب است که فقط یک شهر دانشگاهی است. سر به هنر استان شمال کوتاه برای خرید و گالری رقص، از خارج در یکی از پارک های اطراف شهرستان، و یا در برخی از فرهنگ در موزه هنر و یا باغ وحش کلمبوس و آکواریوم.

49. کانزاس سیتی، میسوری

49. کانزاس سیتی، میسوری

استوارت سیگر / فلیکر

جمعیت: 2،040،869 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 46،800 $ کیفیت زندگی: 6.3 ارزش کل: 7.6 آیا آن را یک شهرستان روگذر تماس بگیرید. نوآوری، خلاقیت، و سابقه جشن ترکیب را به کانزاس سیتی به هسته. علاوه بر هزینه های پایین زندگی و فراوانی از شغل، ساکنان لذت بردن از کاوش صحنه هنر پر رونق شهرستان است، تشویق سلطنتی در طول فصل بیس بال، و noshing در سبک امضا کانزاس سیتی از کباب کردن – آهسته پخته شده و در صدر با گوجه فرنگی مبتنی بر سس.

48. فینیکس، آریزونا

48. فینیکس، آریزونا

فلیکر / جری فرگوسن

جمعیت: 4،337،542 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 45،840 $ کیفیت زندگی: 6.2 ارزش کل: 6.8 بیا برای آب و هوا، اقامت برای شهرستان: ققنوس دارای روزهای آفتابی در سال، بیشتر از هر شهرستان دیگر در ایالات متحده، با توجه به یک کارشناس محلی. اما آن را به بازار کار پر رونق، انواع مغازه ها و رستوران ها، و دسترسی آسان به فعالیت های متعدد در فضای باز – فکر می کنم همه چیز را از پیاده روی به paddleboarding – که نگه داشتن ساکنان خوشحال طولانی مدت است.

47. پیتسبورگ، پنسیلوانیا

47. پیتسبورگ، پنسیلوانیا

دکتر EG / فلیکر

جمعیت: 2،358،793 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 45،420 $ کیفیت زندگی: 6.2 ارزش کل: 7.7 دیگر به دود و دم پر فولاد مرکز تولید از سال گذشته، پیتسبورگ رشد در طیف وسیعی از صنایع را دیده است. این شهرستان اضافه می کند شغل سال پس از سال در فناوری، بهداشت و درمان، بانکداری، دارو، و ساخت، با موقعیت در شرکت های شناخته شده مانند گوگل، آی بی ام، PNC، و بایر. پیتسبورگ نیز دیده می شود چشم انداز مثبت در تعداد رستوران ها و فضای سبز اطراف، به ساکنان مقدار زیادی به آنها را مشغول نگه در خرابی خود.

46. ​​کلمبیا، کارولینای جنوبی

46. ​​کلمبیا، کارولینای جنوبی

اسکات Oves / فلیکر

جمعیت: 784،698 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 41،020 $ کیفیت زندگی: 6.4 ارزش کل: 7.7 صفحه اصلی خود را به دانشگاه کارولینای جنوبی، کلمبیا دودی یک فضای کالج شهر است که می تواند از طریق فراوانی آن از قهوه خانه ها مرسوم، مد روز و میله های لگن احساس می شود. برای ساکنان غیر دانشجویی، بازار کار شهر در حال افزایش است، به طور پیوسته اضافه کردن موقعیت خود را در فن آوری و تولید بخش های. هزینه کلمبیا زندگی نیز به خوبی کمتر از میانگین ملی نشسته است.

45. لوئیزویل، کنتاکی

45. لوئیزویل، کنتاکی

میناکاری پدر / فلیکر

جمعیت: 1،253،305 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 42،330 $ کیفیت زندگی: 6.2 ارزش کل: 7.9 بسیاری از لوئیزویل ساکنان پیدا کردن کار در بهداشت و درمان، کسب و کار، گردشگری، و فن آوری، با شرکت هایی مانند یوم برندز، هومانا، و فورد ارائه فرصت برای اشتغال. گردشگران و مردم محلی به طور یکسان گرد هم می آیند هر بهار در فراز زندگی چرچیل برای دو هفته جشنواره کنتاکی دربی، پر از juleps نعناع، کنتاکی بوربن، و برخی مسابقه اسب، TOO.

44. اورلاندو، فلوریدا

44. اورلاندو، فلوریدا

جو Shlabotnik / فلیکر

جمعیت: 2،226،835 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 40،200 $ کیفیت زندگی: 6.9 ارزش کل: 5.3 بیشتر به وجود اورلاندو از جهان دیزنی. رئیس مرکز شهر برای یک بلیط به داغترین رستوران ها و کاباره از لحظه ای یا مسافرت به بخش مسکونی پر شده با خانه کنار دریاچه زیبا. این که می گویند نیست مردم محلی انجام تله توریستی درک نیست. به گفته متخصصان محلی، پارک ها به عنوان یک نقطه از غرور و افتخار برای بسیاری از ساکنان طولانی مدت خدمت می کنند. “قیمت گذاری ویژه پارک برای ساکنان محلی همراه با اشتغال گسترده است که از پارک ارائه تا حد زیادی آنها را به جامعه عزیز،” او توضیح داد.

43. ایندیاناپولیس، ایندیانا

43. ایندیاناپولیس، ایندیانا

فلیکر / سرژ ملکی

جمعیت: 1،931،182 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 45،580 $ کیفیت زندگی: 5.9 ارزش کل: 8.1 خانه را به یک مرکز شهر شلوغ پر از مغازه و رستوران ها، و همچنین حومه آرام، ایندیاناپولیس ارائه می دهد ساکنان بهترین از هر دو جهان. ورزش نقش مهمی در فرهنگ در شهرستان بازی، با هزاران نفر از مردم هجوم آوردند به ایندیاناپولیس برای ایندی 500، مسابقه سالانه است که به عنوان یکی از رویدادهای ورزشی با بالاترین حضور در ایالات متحده قرار دارد. ایندیاناپولیس نیز به تازگی میزبان رویدادهای خیمه های دیگر مانند 2012 سوپر باول، که کمک به ایجاد شغل و مالیات قیف به اقتصاد محلی است.

42. تمپا، فلوریدا

42. تمپا، فلوریدا

شاتر / بانی فینک

جمعیت: 2،851،235 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 43،420 $ کیفیت زندگی: 6.7 ارزش کل: 5.4 تمپا را جو گذاشته پشت، آب و هوای گرم و رگبار گلوله از گزینه های سرگرمی آن را به مانند یک سفر به بهشت را احساس کنید. “زندگی در خلیج تمپا مثل این است که در تعطیلات در تمام طول سال، گفت:” یک کارشناس محلی. تمپا شده است گردشگران پیشی گیرد، با این حال. آن را حفظ جوامع چند طاقچه، از جمله تاثیر کوبا قوی در تاریخی Ybor شهر، که قبلا به عنوان شناخته شده “سرمایه سیگار برگ از جهان است.”

41. آلبوکرکی، نیومکزیکو

41. آلبوکرکی، نیومکزیکو

لری و لیندا / فلیکر

جمعیت: 899،137 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 43،520 $ کیفیت زندگی: 6.6 ارزش کل: 7.0 ترکیبی از دوران مدرن و تاریخ بومیان آمریکا، آلبوکرک ارائه می دهد هزینه های پایین زندگی، بسیاری از مشاغل دولتی، و جمعیتی متنوع. این شهرستان روشن هر زمین برای سالانه بالون فیستا، یکی از سنت های شناخته شده آلبوکرک.

40. ملبورن، فلوریدا

40. ملبورن، فلوریدا

شهرستان ملبورن، FL / فیس بوک

جمعیت: 548،891 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 44،040 $ کیفیت زندگی: 7.3 ارزش کل: 6.5 بین ماهیگیری، قایقرانی، و مجموعهای از کافهها و رستوران ها، هرگز کمبود چیزهایی که در وجود دارد ملبورن منطقه است. در شهرستان رسیده با بازنشستگان و “snowbirds” – افرادی که وقت خود را بین آب و هوای سرد در تابستان و فلوریدا در زمستان تقسیم – که می تواند روز در یکی از بسیاری از زمین های گلف نزدیک لذت ببرید و شب به کاوش در مغازه های محلی و گالری های هنری.

39. وینستون سالم، کارولینای شمالی

39. وینستون سالم، کارولینای شمالی

tweber1 / ویکیانبار

جمعیت: 648،045 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 43،520 $ کیفیت زندگی: 6.7 ارزش کل: 7.4 هزینه زندگی در وینستون سالم مقرون به صرفه است. متوسط هزینه های مسکن در شهرستان بسیار پایینتر از متوسط ملی باقی می ماند – اجاره پرداخت حدود 200 $ کمتر در هر ماه برای یک آپارتمان یک خوابه از همتایان خود در سراسر کشور. ساکنان نیز می توانید استفاده از ارائه فرهنگی در شهرستان با بازدیدکننده داشته است به مرکز جنوب شرقی برای هنر معاصر و موزه رینولدا خانه هنر آمریکایی است.

38. Fort Myers، فلوریدا

38. فورت مایرز، فلوریدا

در ویکیانبار موجود

جمعیت: 647،554 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 38،750 $ کیفیت زندگی: 6.6 ارزش کل: 5.5 با وجود فورت مایرز ، تابستان بارانی – که مردم محلی محبت به تماس “آفتاب مایع” – آن را سخت به ضرب و شتم آب و هوا همیشه آفتابی فلوریدا است. ساکنان می توانند از مزایای نزدیکی شهرستان به سواحل متعدد، و همچنین فراوانی از پارک ها، سالن های کنسرت، و استادیوم های ورزشی است.

37. سین سیناتی، اوهایو

37. سین سیناتی، اوهایو

سرژ ملکی / فلیکر

جمعیت: 2،131،793 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 46،240 $ کیفیت زندگی: 6.6 ارزش کل: 7.6 سینسیناتی ساکنان ارتباط از یک شهر کوچک را تجربه در حالی که هنوز از مزایای از شهرستان های بزرگ. مردم محلی را دوست دارم تیم های ورزشی شهرستان و به همه برای روز اول فصل بیس بال. همیشه چیزی برای انجام حتی اگر شما از طرفداران ورزش نیست، مانند سفر به باغ وحش، آکواریوم، یا waterparks نزدیکی وجود دارد.

36. آلبانی، نیویورک

36. آلبانی، نیویورک

ران Cogswell / فلیکر

جمعیت: 875،567 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 49،690 $ کیفیت زندگی: 6.9 ارزش کل: 6.8 با وجود زمستان های برفی، زندگی در آلبانی می آید با چندین مزیت است. آلبانی ارائه می دهد هزینه های زندگی پایین تر از میانگین ملی؛ هزینه های مسکن به خوبی زیر بقیه آمریکا به عنوان یک کل قرار دارد. از نظر شغل، تکنولوژی و بهداشتی، صنایع در شهرستان در حال افزایش است.

35. Greenville، کارولینای جنوبی

35. گرین ویل، کارولینای جنوبی

روزالس + همکاران / ویکیانبار

جمعیت: 842،817 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 40،570 $ کیفیت زندگی: 6.6 ارزش کل: 7.6 هنگامی که یک شهر کوچک خواب آلود، گرین ویل شاهد احیای فرهنگی در سال های اخیر، با هجوم رستوران ها و کسب و کار جدید است. هر چند تابستان می توانید داغ کنید، آب و هوا به طور معمول خفیف در شهرستان آن را ممکن است برای کشف مرکز شهر با پای پیاده در هر زمان از سال است.

34. جکسون ویل، فلوریدا

34. جکسون ویل، فلوریدا

شاتر / سین پاونه

جمعیت: 1،380،995 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 42،990 $ کیفیت زندگی: 6.8 ارزش کل: 6.4 جکسون محل ساحل مجاور را می سازد آن را برای فعالیت در فضای باز ایده آل است. علاوه بر گذراندن روز تنبل در شن و ماسه، ساکنان همچنین می توانید دوره های نخست گلف در منطقه مراجعه و یا رفتن پیاده روی و کمپینگ در پارک ها این نزدیکی هست.

33. تالسا، اوکلاهوما

33. تالسا، اوکلاهوما

کالیب بلند، در ویکیانبار موجود

جمعیت: 954،055 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 42،710 $ کیفیت زندگی: 6.4 ارزش کل: 7.7 تولسا ساکنان نه تنها عشق و شهرستان خود را، اما آنها با توجه به یک کارشناس محلی همیشه مایل به یک خارجی استقبال را به جامعه خود هستید. این شهرستان نزدیک گره می یابد دلایل مکرر به جشن می گیرند با حوادث از جمله مرکز از جشنواره موسیقی جهان، یک هم زدن جشن اکتبر، و Mayfest، ادای احترام چهار روزه به میراث تولسا.

32. لیتل راک، آرکانزاس

32. لیتل راک، آرکانزاس

شاتر

جمعیت: 716،849 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 42،020 $ کیفیت زندگی: 6.5 ارزش کل: 8.1 لیتل راک صحنه تکنولوژی را پررونق است، به خصوص در هوانوردی و هوا فضا بخش، به لطف نزدیکی به شرکت هایی مانند لاکهید مارتین. این شهرستان مجهز به هزینه زندگی پایین تر از میانگین ملی و می بیند چند واحد و خانواده های تک خانه های جدید ساخته هر روز.

31. Oklahoma City، اوکلاهما

31. شهر اوکلاهما، اوکلاهما

بردار

جمعیت: 1،297،998 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 43،270 $ کیفیت زندگی: 5.9 ارزش کل: 7.7 شهر اوکلاهما آب و هوای گرم را و خانه های کم قیمت آن محل بالا و آمدن به زندگی است. با توجه به طغیان اخیر از نسل وای، این شهرستان در حال حاضر با انرژی، خلاقیت و ایده های جدید با توجه به یک کارشناس محلی ذهنی مثال زدنی،. او گفت: “بزرگترین دارایی جامعه در مردم آن است”. “جامعه منسجم است، حاضر به ارائه یک بازی دوستانه سلام، و تا به حال آگاه باشید که شهرستان خود را واقعا یک شهر کوچک در قلب است.”

30. بوستون، ماساچوست

30. بوستون، ماساچوست

کتی Haugland / فلیکر

جمعیت: 4،650،876 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 60،540 $ کیفیت زندگی: 6.8 ارزش کل: 5.5 بوستون یک گروه متنوع از ساکنان، از جمله همه از فارغ التحصیلان اخیر کالج به بازنشستگان و نوازندگان به مهندسان جذب می کند. شهرستان تاریخی – که اغلب به عنوان “مهد آزادی” به گفته متخصصان محلی – نیز با روحیه تیم برای چاپ قرمز، که به رخ کشیدن تاریخ به همان اندازه غنی سرریز می شود.

29. پورتلند، مین

29. پورتلند، مین

جف گان / فلیکر

جمعیت: 518،387 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 45،480 $ کیفیت زندگی: 7.2 ارزش کل: 6.4 راست بر روی آب در ها Casco خلیج واقع شده و اندود شده با سنگ فرش خیابان، پورتلند بلافاصله تداعی quaintness از یک شهر بسیار کوچکتر است. آن را با کارآفرینان محلی فروش همه چیز از آبجو خانگی به دست ساز روسری پر شده است، و ساکنان مقدار زیادی به انجام بین ماهیگیری، قایقرانی، اسکی، و کاوش شب زنده داری وزوز شهرستان است.

28. ریچموند، ویرجینیا

28. ریچموند، ویرجینیا

شاتر

جمعیت: 1،234،058 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 47،060 $ کیفیت زندگی: 6.7 ارزش کل: 7.3 رسیده با تاریخ آمریکا، ریچموند خانه را به سایت های تاریخی قابل توجه است، مانند کلیسا که در آن پاتریک هنری به “من آزادی بدهید و یا من مرگ را” سخنرانی معروف. دانشگاه مشترک المنافع ویرجینیا و دانشگاه ریچموند: این خانه را به کشت از جاذبه های مدرن تر، از جمله موزه ها، سالن های کنسرت، رستوران ها، و دو دانشگاه را نیز.

27. سالت لیک سیتی، یوتا

27. سالت لیک سیتی، یوتا

گرت / عوام خلاق

جمعیت: 2،288،938 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 46،730 $ کیفیت زندگی: 7.1 ارزش کل: 6.9 سالت لیک سیتی ممکن است برخی از snowiest آب و هوا در کشور تجربه، اما ساکنان را بیشتر از آن را از طریق بسیاری از اسکی نشسته در حیاط خلوت شهرستان است. در آب و هوای گرم، ساکنان می توانید استفاده از بیش از 900 جریب دریاچه نمک از پارک های عمومی و لذت بردن از اجرای فضای باز از مورمون خیمه Choir در میدان معبد.

26. هونولولو، هاوایی

26. هونولولو، هاوایی

ادموند گارمن / فلیکر

جمعیت: 975،690 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 47،850 $ کیفیت زندگی: 6.3 ارزش کل: 5.2 معمولا به عنوان مرکز فرهنگی و آشپزی از جزایر هاوایی، با توجه به کارشناس محلی اخبار ایالات متحده، هونولولو سرشار از مراکز خرید، رستوران ها، و مایل از سواحل. آن را در سمت گران قیمت است که آن را به هزینه های زندگی – اما شما می توانید درجه حرارت گرمسیری در طول سال ضرب و شتم نیست.

25. هریسبورگ

25. هریسبورگ

در ویکیانبار موجود

جمعیت: 555،154 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 45،790 $ کیفیت زندگی: 6.8 ارزش کل: 7.5 واقع در سواحل رودخانه Susquehanna و کوهپایه های آپالاچی، هریسنبورگ ارائه می دهد ساکنان دسترسی نامحدود به خارج از منزل. بسیاری از آنها توسط دولت ایالتی و فدرال در Harrisburg به کار، اما نیز وجود دارد چند شرکت های بخش خصوصی بزرگ که کارفرمایان بالا هستند، از جمله هرشی، مناسک کمک، و D & H توزیع.

24. مدیسون، ویسکانسین

24. مدیسون، ویسکانسین

شاتر

جمعیت: 620،368 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 47،490 $ کیفیت زندگی: 7.1 ارزش کل: 6.4 سرمایه ویسکانسین یک “کانون بهداشت و درمان، فناوری اطلاعات، و صنایع تولید، گفت:” یک کارشناس محلی. منطقه نیز در منزل به دانشگاه ویسکانسین در مدیسون، ارائه صدها شغل در آموزش و پرورش. مدیسون دارای فرهنگ غذایی منحصر به فرد که ترکیبی از ناهار خوری زیبا و بازارهای کشاورز غذا به دانشجویان در شهرستان کالج، حرفه ای جوان و خانواده است.

23. سن آنتونیو، تگزاس

23. سن آنتونیو، تگزاس

بردار

جمعیت: 2،239،222 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 41،870 $ کیفیت زندگی: 6.3 ارزش کل: 7.1 در یک بار یک شهرستان مقصد و یک جامعه پایین خانه، سن آنتونیو ارائه می دهد تا انواع غذاهای، سبک موسیقی و هنر برای بازدید کنندگان و مردم محلی است. میزبان شهرستان “بیش از 50 رویدادهای مهم و جشنواره در طول سال،” که تعدادی از آن گرامیداشت میراث اسپانیایی در منطقه، گفت: یک کارشناس محلی. سن آنتونیو به خانه به چهار پایگاه های نظامی و نیروی هوایی و اردوگاه ها، است در مجموع به عنوان پایه مشترک سن آنتونیو شناخته شده .

22. نشویل، تنسی

22. نشویل، تنسی

شاتر

جمعیت: 1،730،515 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 43،950 $ کیفیت زندگی: 6.6 ارزش کل: 7.3 فرهنگ محل رقص یا کلوپ شبانه ارزان قیمت و روحیه کارآفرینی تعریف نشویل . یک کارشناس محلی گفت: “بازار کار شکوفایی و صحنه های سرگرم کننده انفجار [هستند]، دامن زدن به اشتها (و تشنگی) برای همه چیز به صورت محلی منابع و artisanal در هنر و صنعت،”. هزاران نفر از ساکنان در مراقبت های بهداشتی کار در بیمارستان های بزرگ در منطقه و مراکز تحقیقاتی ، راه اندازی کوچک، و برنامه های کسب و کار شتاب دهنده است.

21. دالاس، فورت ورث، تگزاس

21. دالاس، فورت ورث، تگزاس

fcn80، ویکیانبار

جمعیت: 6،703،020 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 46،670 $ کیفیت زندگی: 6.5 ارزش کل: 7.0 یک تعادل سالم از شهری و روستایی، دالاس ارائه می دهد ساکنان “هیجان بزرگ شهرستان و آرام، حومه نشینی،” به اشتراک گذاشته یک کارشناس محلی است. این میله های محلی، مغازه های خرده فروشی، و مقدار زیادی از روح ورزش وجود دارد برای راضی جمعیت بزرگ. حرفه ای های جوان در درجه اول ساکن دالاس، فورت ورث، که در آن بزرگترین کارفرمایان در کسب و کار، امور مالی، و آموزش و پرورش می باشد.

20. پورتلند، اورگان

20. پورتلند، اورگان

شاتر

جمعیت: 2،288،796 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 50،710 $ کیفیت زندگی: 6.6 ارزش کل: 6.0 پورتلند است برای همه نیست – شعار آن است “نگه داشتن پورتلند عجیب و غریب،” بعد از همه. اما یک کارشناس محلی ادعا می کند که آن را یک “شهرستان به خوبی گرد با بیش از فقط مغازه ها نامتعارف و رویدادها” و جمعیت است که “مدارک دانشگاهی بیشتر از میانگین ملی است.” یک نرخ رشد اشتغال سالانه 2.9 درصد در سال نسبت داده شده است به ریشه های در بخش فن آوری، از جمله کارفرمای بزرگ شرکت اینتل، و همچنین به عنوان مقر 6000 کارمند برای نایک، واقع حدود هفت مایلی خارج از پورتلند.

19. چارلستون، کارولینای جنوبی

19. چارلستون، کارولینای جنوبی

شاتر

جمعیت: 697،281 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 42،770 $ کیفیت زندگی: 6 ارزش کل: 6.5 چارلستون جذاب، تاریخی، و پیچیده محیط را نمونه از فرهنگ جنوب است. “نه تنها در منطقه پر از سرگرمی و غذا خوب است، اما این منطقه کشور کم است نیز زرق و برق دار، گفت:” یک کارشناس محلی. گردشگری پررونق است در چارلستون، ایجاد مقدار زیادی از مشاغل، به خصوص در ماه های تابستان. در طول سال، شغل در فن آوری، فروش، بازاریابی، تبلیغات و حفظ اقتصاد شهرستان است قوی.

18. اوماها، نبراسکا

18. اوماها، نبراسکا

شاتر

جمعیت: 886،157 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 43،330 $ کیفیت زندگی: 6.8 ارزش کل: 7.6 با توجه به ترکیبی از اوماها تاریخ دامداری و چشم انداز فعلی خود را از راه اندازی تکنولوژی شلوغ، شهرستان نام مستعار به دست آورده است “سیلیکون دشت.” به علاوه، هشت شرکت فورچون 500 در اوماها دفتر مرکزی، از جمله برکشایر هاتاوی، اتحادیه اقیانوس آرام راه آهن، و متقابل اوماها. حرفه ای جوان و خانواده به شهرستان جذب در درجه اول برای قیمت آن، ایمنی و اقتصاد قوی.

17. هوستون، تگزاس

17. هوستون، تگزاس

Shutterstock.com

جمعیت: 6،204،141 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 50،830 $ کیفیت زندگی: 6.4 ارزش کل: 7.1 هوستون یک بازیکن بزرگ در نفت و گاز، تولید، هوافضا و صنایع بهداشت و درمان است – آن را نیز به خانه 26 شرکت از 500 شرکت .   به گفته یک کارشناس محلی، “چک می رود بیشتر در هوستون از آن در دیگر شهرستانها عمده می کند، با مسکن مقرون به صرفه و جاذبه های رایگان و یا ارزان است.” به علاوه، این شهرستان دارای یک میل برای مواد غذایی، شمارش برخی 11،000 رستوران ها در داخل مرزهای آن است.

16. سن دیگو، کالیفرنیا

16. سن دیگو، کالیفرنیا

شاتر

جمعیت: 3،183،143 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 53،020 $ کیفیت زندگی: 7.3 ارزش کل: 4.6 با آفتاب در طول سال و سواحل زیبا به بوت شدن، آن را آسان برای لذت بردن از زندگی در سن دیگو . با توجه به اخبار ایالات متحده، این جواهر جنوب کالیفرنیا “ارائه می دهد ناهار خوری در سطح جهانی، ورزش حرفه ای، و گزینه های سرگرمی” برای دانشجویان، متخصصان جوان و خانواده به طور یکسان. که می بیند بیش از 30 میلیون بازدید کننده در سال – – گردشگری یک صنعت بزرگ در سن دیگو است اما محل ساحلی در شهرستان بیش از فقط آب نبات چشم است. برخی از بزرگترین کارفرمایان منطقه شامل نیروی دریایی ایالات متحده و سپاه تفنگداران دریایی.

15. شارلوت، کارولینای شمالی

15. شارلوت، کارولینای شمالی

آلکسی Rotanov / Shutterstock.com

جمعیت: 2،298،915 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 48،290 $ کیفیت زندگی: 6.5 ارزش کل: 7.5 A “ذوب اثر گلدان” تساوی همه نوع افراد به شارلوت ، محل را با “قسمت مساوی قدیمی جذابیت جنوبی و پر انرژی شلوغی جهان وطنی،” تبلیغ یک کارشناس محلی است. نسکار و موتورسواری و اتوموبیلرانی سنگ بنای فرهنگی شارلوت هستند. شهر ملکه خانه های بانک مرکزی دفتر مرکزی امریکا و دفاتر اصلی برای ولز فارگو، و آن را یکی از بزرگترین مراکز مالی در کشور است.

14. ساراسوتا، فلوریدا

14. ساراسوتا، فلوریدا

شاتر

جمعیت: 722،784 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 39،960 $ کیفیت زندگی: 7.5 ارزش کل: 5.5 ساراسوتا دارای “درجه حرارت گرم در طول سال، سواحل برنده جایزه، و یک هنر پر رونق و صحنه های فرهنگی، گفت:” یک کارشناس محلی. بزرگترین کارفرمایان در ساراسوتا در آموزش و پرورش، تجارت، و حمل و نقل، و بخش اوقات فراغت و مهمان نوازی مجهز به نرخ بیکاری پایین طراحی شده توسط افزایش اخیر در گردشگری و سیل ساکنان جدید.

13. گرند رپیدز، میشیگان

13. گرند رپیدز، میشیگان

در ویکیانبار موجود

جمعیت: 1،007،329 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 41،350 $ کیفیت زندگی: 7.3 ارزش کل: 7.8 گرند رپیدز جذب “دانش آموزان ollege C و خانواده های جوان با بازار خود را سالم کار، مسکن مناسب، و فعالیت های تفریحی در فضای باز، گفت:” یک کارشناس محلی. که خود اعلام کرد “آبجو با خدا ممنوع شهر ایالات متحده آمریکا” است بیش از 40 کارخانه های لبنی و همچنین صحنه های هنر عمومی و موسیقی پویا. هنگامی که یک مرکز برای تولید مبلمان، بازار کار گرند رپیدز در حال حاضر تحت سلطه توسط آموزش و پرورش و بهداشت و درمان برای کارگران بدون مدرک دانشگاهی، با بسیاری از فرصت ها.

12. مینیاپولیس، سنت. پل، مینه سوتا

12. مینیاپولیس، سنت. پل، مینه سوتا

شاتر

جمعیت: 3،424،786 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 52،080 $ کیفیت زندگی: 6.8 ارزش کل: 7.7 شهرهای دوقلو دارند “امکانات بزرگ شهرستان مانند موزه ها و استادیوم های ورزشی، بلکه یک نزدیک، احساس غرب میانه،” با توجه به یک کارشناس محلی. ساکنان به تغییر فصل در منطقه عادت کرده اند، شرکت در ماهیگیری یخ و اسکی در زمستان و موسیقی جشنواره ها و بازی های بیس بال در بهار و تابستان. شغل موجود در زمینه های علم متمرکز در شرکت هایی مانند اکسل انرژی و مدترونیک و همچنین شرکت های خرده فروشی مانند Best Buy و هدف.

11. دی موین، آیووا

11. دی موین، آیووا

شاتر

جمعیت: 590،741 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 46،600 $ کیفیت زندگی: 6.6 ارزش کل: 8.3 دس Moines است رسم نسل وای و خانواده های جوان به طور یکسان برای “یکی از یک نوع مغازه ها، رستوران محلی متعلق به، و میله های لگن” آن و همچنین منازل مسکونی تاریخی آن در محله های ساکت و آرام، گفت: یک کارشناس محلی . صفحه اصلی به بیش از 80 شرکت های بیمه از جمله غول های متفقین بیمه و Wellmark آبی صلیب آبی سپر، بازار کار پر رونق است .

10. سان خوزه، کالیفرنیا

10. سان خوزه، کالیفرنیا

گتی ایماژ / جاستین سالیوان

جمعیت: 1،898،457 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 75،770 $ کیفیت زندگی: 7.7 ارزش کل: 5.9 این شهرستان آلاینده از سن خوزه است “به همان اندازه محله های حومه آن و دانشگاه های فن آوری بزرگ تعریف شده به عنوان آن را با بالا افزایش می یابد در منطقه کسب و کار خود است، گفت:” یک کارشناس محلی. ساکنان جوان و فارغ التحصیلان اخیر نزدیک استنفورد و دانشگاه برکلی هیچ مشکل پیدا کردن شغل در منطقه، که بازار سیاهی سیسکو، ای بی، و IBM به عنوان بزرگترین کارفرمایان بخش خصوصی خود را .

9. سان فرانسیسکو، کالیفرنیا

9. سان فرانسیسکو، کالیفرنیا

جاستین سولیوان / گتی ایماژ

جمعیت: 4،466،251 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 64،990 $ کیفیت زندگی: 6.6 ارزش کل: 5.3 یک کارشناس محلی توصیف سان فرانسیسکو به عنوان “قلب زندگی غیرمتعارف، مرکز جنبش حقوق همجنسگرایان، و نقطه شروع دوران فن آوری.” در دهه گذشته، هزاران نفر از شرکت های فن آوری مسابقه به راه اندازی فروشگاه در منطقه خلیج، ارسال هزینه زندگی از طریق سقف. اما با وجود تمام تمرکز بر روی فن آوری و راه اندازی صحنه، شهرستان همچنین دارای مقدار زیادی از مشاغل کسب و کار در دسترس است با بیش از 30 امور مالی بین المللی دفتر مرکزی.

8. واشنگتن دی سی

8. واشنگتن دی سی

شاتر / اورهان بادامک

جمعیت: 5،863،608 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 64،930 $ کیفیت زندگی: 6.5 ارزش کل: 7.3 محله های این منطقه هر را خاموش پرنیان خود را، اما در سراسر ساکنان شهرستان اغلب “جمع آوری برای احزاب بلوک، در پارک های سگ ممزوج، و صحبت در کافی شاپ ها، توضیح داد:” یک کارشناس محلی. در حالی که واشنگتن دی سی به عنوان یک مرکز برای سیاست شناخته شده، نیز وجود دارد ، بازار کار قوی برای خدمات آموزشی و بهداشتی.

7. سیاتل، واشنگتن

7. سیاتل، واشنگتن

icola فلیکر / N

جمعیت: 3،557،037 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 57،370 $ کیفیت زندگی: 6.3 ارزش کل: 6.0 سیاتل است بین آب و کوه ساندویچ و باران به همان اندازه که شما می خواهم فکر می کنم می کنید، به گفته یک کارشناس محلی است. ساکنان این شهرستان به منطقه برای فضای خود را از “آرامش و صبر و شکیبایی” و نزدیکی آن به طبیعت کشیده شده است. جابز در سیاتل متمرکز در فن آوری، بهداشت و درمان، و صنایع دریایی هستند، اما این شهرستان نیز یک مرکز تولید بزرگ برای شرکت های مانند بوئینگ.

6. آیداهو

6. آیداهو

فلیکر / چارلز نولز

جمعیت: 639،616 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 41،550 $ کیفیت زندگی: 7.5 ارزش کل: 7.5 آیداهو شهرستان پایتخت است “بهشت recreationalist است،” به گفته متخصصان محلی، که او نیز گفت بویز نشسته “مستقیما روی مرز شهری و روستایی، متمدن و وحشی، تصفیه شده و خام.” این منطقه خانه به بیش از 22،000 بویزی امور خارجه دانشجویان دانشگاه و شغل فراهم می کند در سازمان های دولتی و همچنین در فن آوری و مراقبت های بهداشتی.

5. کلرادو اسپرینگز، کلرادو

5. کلرادو اسپرینگز، کلرادو

در ویکیانبار موجود

جمعیت: 669،070 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 46،520 $ کیفیت زندگی: 6.5 ارزش کل: 7.6 کلرادو اسپرینگز است “پررونق، با خوابگاه جدید ظاهر در کنار مدارس با کیفیت، پارک ها، و جاذبه های فرهنگی،” بازار سیاهی یک کارشناس محلی. شهرستان تنها یک ساعت رانندگی از دنور و در مجاورت نزدیک به آسپن و بدرد خوردن اسکی در سطح جهانی است. شغل نظامی را تحت تاثیر قرار فرهنگ و اقتصاد کلرادو اسپرینگز، اما شغل نیز در دسترس هستند در نوآوری پزشکی و فن آوری.

4. رالی-دورهام، کارولینای شمالی

4. رالی-دورهام، کارولینای شمالی

ویکیپدیا

جمعیت: 1،714،629 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 47،430 $ کیفیت زندگی: 7.4 ارزش کل: 6.9 رالی-دورهام و چپل هیل در مجموع به عنوان مثلث، یک منطقه لنگر های پایه و اساس آن در تحقیق و تکنولوژی شناخته شده است. مثلث استخدام نزدیک به 40،000 ساکنان در شرکت هایی مانند IBM، SAS موسسه شرکت، و سیستم های سیسکو و همچنین کالج اطراف دوک در کارولینای شمالی امور خارجه، و دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل. بازار کار قوی همراه با یک microbrewery و ناهار خوری صحنه رو به رشد تساوی 80 ساکنان جدید هر روز، گفت: یک کارشناس محلی.

3. Fayetteville، آرکانزاس

3. فایت ویل، آرکانزاس

در ویکیانبار موجود

جمعیت: 483،396 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 42،410 $ کیفیت زندگی: 7.4 ارزش کل: 9.1 فایت ویل در میان کوه های اوزارک نشسته و خانه را به دانشگاه آرکانزاس، دانشگاه گل سرسبد است. مناطق اطراف آن از شمال غربی آرکانزاس خانه به ستاد هفت 500 شرکت از جمله خارج شده و مواد غذایی تایسون.   این شهرستان با توجه به یک کارشناس محلی، که گفت که این منطقه تکامل یافته است شاهد رشد بسیار زیاد، “از یک شهر کوچک را به یک مرکز آموزش عالی، فرهنگ، تجارت و کارآفرینی.”

2. آستین، تگزاس

2. آستین، تگزاس

بردار / RoschetzkyIstockPhoto

جمعیت: 1،835،016 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 48،150 $ کیفیت زندگی: 7.2 ارزش کل: 6.5 پایتخت تگزاس دستاوردهای حدود 50 ساکنان جدید روزانه، بسیاری به دنبال در شهرستان “موسیقی، فضاهای باز، و نهادهای فرهنگی، گفت:” یک کارشناس محلی. آستین محبوب برای صحنه موسیقی زنده آن است و میزبان به برخی از بزرگترین موسیقی و فرهنگ جشنواره کشور، از جمله جنوب از جنوب غربی و آستین شهر محدودیت است. این شهرستان با نام مستعار بود “سیلیکون هیلز” در 1990s برای موقعیت خود به عنوان “در میان مناطق بالا برای سرمایه گذاری سرمایه گذاری در کشور است.”

1. دنور، کلرادو

1. دنور، کلرادو

شاتر / welcomia

جمعیت: 2،651،392 ماد حقوق و دستمزد سالانه: 53،060 $ کیفیت زندگی: 6.9 ارزش کل: 7.4 در حالی که دنور نشسته در پایه کوه های راکی، آن را یک شهر کوه در نظر گرفته نشده از آن طول می کشد حداقل یک ساعت برای رسیدن به رشته کوه های راکی برای فعالیت های اسنوبورد و اسکی، یک کارشناس محلی است. در 5279 پا، شهر مسیر بالا زندگی می کند تا نام خود را در راه بیش از یک: در سال 2012، کلرادو قانونی ماری جوانا تفریحی، هموار کردن راه برای شکوفایی و صنعت حشیش پر سود .

برچسب ها

ashkan

با سلام ، از حضور ارزشمند شما در این سایت خوشحالم و امیدوارم مطلبی که مشاهده می فرمایید مورد توجه شما قرار گرفته باشد ، نظرات با ارزش خود را حتما با ما در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از
دکمه بازگشت به بالا
بستن