آموزشتحلیلی و تحقیقیدانستنی ها

شرکت بازاریابی شبکه ای / حقیقت آنها چیست ؟

مجوز فعالیت و قانونی بودن این شرکت ها به منزله تایید فعالت آنها نیست

 

جهت رهایی از حقه های این شرکت های سود جو این مطلب را کامل مطالعه فرمایید

بازاریابی شبکه ای واقعی مخصوص افراد سرمایه دار و مشهور است که بتوانند حد اقل روزانه 10 هزار نفر را به شرکت ها وارد کنند ، این روش در بانک های جهانی ، شرکت های بورس و شرکت های بزرگ دنیا وجود دارد و  یک روش نوین و  جهانی برای تبلیغات است ، اما توجه کنید که بازاریابی شبکه ای فقط بدرد افرادی میخورد که توانایی جذب روزانه 10 هزار کاربر درون شبکه را داشته باشند و  شما جوان عزیز ، بازنشسته ، کارمند ، خانه دار و تمام افرادی که به دنبال یک شغل یا شغل دوم  هستید به هیچ وجه طرف این گونه مسائل نروید .

چکیده ی کل مطلب : شما باید حدود 2000 نفر را جذب کنید و حدود 150 میلیون تومان سود به این شرکت ها برسانید تا فقط 850 هزار تومان سود ببرید !

عناوین اصلی :

مقایسه با شرکت های هرمی
چگونگی جذب کاربر در این شبکه ها
هدف شرکت های بازاریابی شبکه ای چیست
شما هستید و جنس هایی که خریده اید
مشتری یابی برای فروش اینترنتی
چشم داشت شما به زیرمجموعه ها
مبلغ 200 هزار تومان به حساب دوست من وارد شده
حرف آخر این شرکت ها
مخاطبان این شرکت ها
به دوستان هم اعتماد نکنید
متد های بین المللی فریب
هیچ کسی از شرکت های بازاریابی شبکه ای ایرانی سود نبرده است
بازاریابی شبکه ای واقعی
نام شرکت های معروف بازاریابی شبکه ای
بیشتر بخوانید

هرگونه سوال و شبهه ای که دارید در قسمت نظرات انتهای همین مطلب یادداشت کنید تا پاسخ دهیم

قانون گاهی اوقات بند هایی دارد که نمی توان برخی فعالیت ها را در آن منع کرد اما باید توجه داشت که این فعالیت ها آیا به صلاح انسان است یا خیر ؟

مثلا مبادرت به فروش سیگار در تمام نقاط دنیا آزاد است و صادرات و واردات آن مانعی ندارد اما قانونی بودن استفاده از سیگار به معنای خوب بودن ان نیست .

شرکت های بازاریابی شبکه ای هم همانند سیگار غیرقانونی نیستند اما مشارکت در آن ها سود چندانی  برای مخاطبان ندارد ، هدف ما از این مقاله آگاه سازی افرادی است که قصد مشارکت در این شبکه ها را دارند و شاید فریب ظاهر و حرف های این شرکت ها را خورده باشند .

چگونگی جذب کاربر در این شبکه ها :

ابتدا به ساکن شرکتی تاسیس می شود که هدف آن فروش برخی محصولات و عرضه آن به اشخاصی است که در این شرکت عضو می شوند ؛ بسیاری از شرکت های بازاریابی شبکه ای زیر نظر شرکت های بزرگ احداث می شوند که شاید در تلوزیون و یا تبلیغات شهری همه با نام انها آشنا هستند و همین معروفیت کالا و نام ها باعث گمراهی کاربران این شرکت ها می شود .

تمام شرکت های بازاریابی شبکه ای دارای یک دفتر کار با چند پرسنل هستند که از بدو ورود  افراد به این شرکت ها ، با روش های فریب دهنده ذهنیت افراد را تحت کنترل قرار می دهند ؛ اولین اهرم قدرت توسط مجوز های صادر شده از نهاد های قانونی دولتی  به فرد وارد می شود  تا از فعالیت قانونی  این شرکت اطمینان حاصل شود و پس از اطمینان فرد از قانونی بودن شرکت زمینه کافی برای کنترل ذهنیت کاربران فراهم می شود .

مقایسه با شرکت های هرمی :

بازاریابی شبکه ای فرقی با شبکه هرمی ندارد
بازاریابی شبکه ای فرقی با شبکه هرمی ندارد

اولین پرسشی که در ذهن افراد ایجاد میشود شباهت این شرکت ها به شرکت های هرمی است که قطعا این شرکت ها از قبل پاسخ های قانع کننده ای برای شما آماده کرده اند ، این پاسخ عموما با این مساله آغاز می شود که ما میدانیم شرکت های هرمی مانند شرکت فلان و فلان فعالیت های غیر قانونی انجام داده اند و بازاریابی شبکه ای کاملا متفاوت از شرکت های هرمی است و مجددا اعلام میکنند که فعالیت ما قانونیست و جای نگرانی نیست .

پاسخ قانع کننده در مقابل این ادعا اینجاست که شما از فروش اجناسی که بهتان سپرده شده است سود می برید و اگر زیر مجموعه های شما نیز فروش داشته باشند از طریق آنها نیز به شما سود تعلق می گیرید که در شرکت های هرمی چنین نیست . اما در شرکت های بازاریابی ایرانی چنین نیست و تفاوتی بین آنها و شرکت های هرمی نیست /

به گفتهٔ کمیسیون تجارت فدرال آمریکا (FTC)، شرکت هرمی شرکتی‌ست که به اعضایش حق کمیسیون می‌دهد تا افراد جدید را وارد کنند. شرکت‌های هرمی محصولی را نمی‌فروشند و پول‌های مشتریان را در یکجا جمع می‌کنند و با آن کاری انجام نمی‌دهند. این شرکت‌ها در اکثر کشورهای دنیا از جمله ایران غیرقانونی هستند؛ چون در ازای جذب افراد پول می‌دهند بطور اجتناب‌ناپذیر فرو خواهند پاشید و وقتی هرم فروپاشی کند، بجز عده‌ای که در بالای هرم هستند همه دست خالی می‌مانند یا به عبارتی پول خود را می‌بازند.

FTC می‌گوید داشتن محصول، قانونی بودن شرکت را تعیین نمی‌کند. بعضی از شرکت‌های هرمی برای رد گم کردن، خود را شرکت ام‌ال‌ام معرفی کرده و محصولی را در پلان خود قرار می‌دهند ولی چون هدفشان فروش محصول نیست، قیمت آن بسیار بالاتر از بازار آزاد خواهد بود، یا اینکه دریافت محصول در آن شرکت‌ها مشروط به فعالیت در پلان تجاری‌شان است که برای کسانی‌که نمی‌خواهند یا نمی‌توانند مشتری پیدا کنند، پول از دست می‌رود. دو مشخصه بارز کمپانی‌های هرمی:

انبار کردن کالا

کمپانی مشتریان را وادار می‌کند که تعداد هر چه بیشتری کالا (عموماً با قیمت بسیار بالایی) بخرند تا درآمد بیشتری داشته باشند، حتی اگر نتوانند آن کالاها را به مصرف برسانند. در این صورت افراد رأس هرم سود هنگفتی می‌کنند در حالیکه محصول چندانی را به بازار ارائه نکرده‌اند و محصولات در زیرزمین‌ها انبار شده‌اند.

عدم خرده فروشی (فروش جزء به مردم)

به دلیل کیفیت پایین محصولات و هزینهٔ بالای آنها، در اغلب شرکت‌های هرمی محصولات فقط بین اعضای داخل هرم توزیع می‌شود، نه بین مردم عادی بیرون از هرم.

«اشباع» در بازاریابی شبکه‌ای به مرحله‌ای گفته می‌شود که یک شرکت به حداکثر فروش خود برسد و بازاریاب‌های جدید نتوانند محصول بیشتری را بفروشند. شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای و بازاریاب‌های فعال مدعی هستند که این اتفاق هرگز نمی‌افتد اما اشباع در بازاریابی چند سطحی حتمی است.

مغلطه ای بنام شرکت های هرمی

حقیقت بازاریابی شبکه ای در ایران
حقیقت بازاریابی شبکه ای در ایران / همان شبکه های هرمی

شرکت های بازاریابی شبکه ای شباهت های فراوانی با شرکت های هرمی دارند با این تفاوت که که شما بجای سپردن پول ، جنس خریداری می کنید و از نظر قانونی شما جنسی را خریده اید که آنها جواز فروش انها را دارند  . این نوعی خمش در ذهنیت شما خواهد بود

هدف شرکت های بازاریابی شبکه ای چیست ؟

شرکت های بازاریابی شبکه ای در واقع اجناسی برای فروش دارند که در بازار کسی خریدار آنها نیست و یا این شرکت ها هزینه لازم و کافی برای پخش این اجناس در سطح شهر ها را ندارند  .

تاکید میکنم گول اسم این برند ها را نخورید ( تصور کنید در شرکتی هستید که شامپو صدر صحت یا هر محصول معروف دیگری به شما پیشنهاد میکند )  . معروف بودن نام کالا نشان دهنده این نیست که چنین کالایی توانایی فروش را ندارد .

شرکت بازاریابی شبکه ای بهترین روش برای فروش این اجناس باد کرده روی دست شرکت هاست چرا که آنها جنس را به شما میفروشند و سود خود را از فروش جنس می برند .

شما هستید و جنس هایی که خریده اید

مردم ساده و حرف های جذاب فریبنده
مردم ساده و حرف های جذاب فریبنده

شرکت های بازاریابی شبکه ای به شما جنس ارزان میفروشند و شما تا اینجا اولین فریب را خورده اید ؛ حال شما قصد فروش جنس را دارید که کمی سود ببرید ؛ تصور کنید جنس 30 هزار تومانی را 25 هزار تومان خریده اید . امید دارید تا با فروش این جنس 5 هزار تومان سود ببرید و پیش خود حساب می کنید که اگر در طول سال 2000 عدد ازین جنس را بفروشید 1 میلیون تومان سود خواهید کرد .

مشکل اول : برای خرید 2000 عدد جنس 25 هزار تومانی شما نیاز به 5 میلیون تومان دارید .  ( راه حل ذهن شما : خورد خورد جنس میخرم سود میکنم و با سود اجناس دوباره جنس میخرم )

مشکل دوم : آیا شما میتوانید 2000 عدد جنس یا بیشتر را بفروشید ؟ آیا توانایی آن را دارید ؟ ( راه حل ذهن شما : اگر روزی 10 عدد بفروشم میتوانم در سال 3000 عدد بفروشم یا میتوانم در اینترنت تبلیغ کنم و …)

مشکل سوم : مسئولیت تاریخ انقضا و سایر موارد اجناس به عهده  شماست . ( راه حل ذهن شما : ضمانت از شرکت میگیرم !  یا … )

و هزاران مشکل دیگر …. /

در نهایت شما هستید و هزار مشکل در فروش اجناس و اما شرکت بازاریابی شبکه ای است که جنس های خود را فروخته و سود می برد .

مشتری یابی برای فروش اینترنتی :

شاید روش بالا کمی منسوخ شده باید و روش های نوینی مثل فروشاینترنتی باشد که شما بابت مشتری هایی که برای خرید اینترنتی پیدا می کنید پورسانت دریافت کنید .

بنده به عنوان یک وبمستر با بیش از 15 سال سابقه فعال در اینترنت و نتورک مارکتینگ  روش های بسیاری را در زمینه فروش اینترنتی مشاهده کرده ام که به واقع کودکانه ترین روش را در بین همه ی روش های درامد زایی همین مدل بازاریابی را دیده ام  .

شما 3 نفر جذب میکنید ، این 3 نفر هرکدام 3 نفر الی ماشاالله …  بطور مثال شما میبایست به سطح 6 یا 7 برسید ، برای سطح 6 زیرمجموعه های شما باید 729 نفر و سطح 7 باید 2187 نفر را جذب کنید .  هر گاه به سطح 7 برسید ماهیانه 850 هزار تومان دریافت می کنید . اما ادامه ماجرا را هم بخوانید /.

توجه کنید که هم شما و هم زیرمجموعه های شما حتما میبایست خرید داشته باشند ، اینطور نیست که شما فقط زیرمجموعه جذب کنید ؛ حد نصابی هم برای خرید ها وجود دارد که به ازای هر ماه حدود 70 هزار تومان است ( در شرکت های مختلف این مبلغ و حد نصاب متفاوت است ) البته اگر زیر مجموعه به تنهایی هم خرید نداشته باشد حتما باید فردی را معرفی کند . 

ازینرو شما اگر میخواهید به سطح 7 برسید باید 2187 زیر مجموعه داشته باشید که ماهیانه 70 هزار تومان خرید کنند .

در اصل زیرمجموعه شما باید ماهیانه 153.000.000 تومان ( صدوپنجاه و سه میلیون تومان ) خرید داشته باشند تا شما فقط و فقط 850 هزار تومان سود کنید

قطعا این موارد در ابتدا به شما گفته نمی شود و شما نمیدانید که در آینده با چنین شرایطی روبرو میشوید و پس از مدتی از ادامه کار انصراف میدهید و شما هستید و جنس های خریداری شده و سودهایی که شرکت ها کرده اند .

چشم داشت شما به زیرمجموعه ها :

شما در مرحله ای دیگر اقدام به جذب دوستان و آشنایان به عنوان زیرمجموعه می کنید و حتی ممکن است بگویید که اصلا خودم از فروش سود نمیبرم و میخواهم از زیرمجموعه ها سود داشته باشم ؛ توجه کنید که سود حاصل از زیر مجموعه ها ناچیز است و اگر شما در خوشبینانه ترین حالت 5000 نفر را بطور شبکه ای جذب کرده باشید در طول یک سال حتی 1 میلیون تومان هم سود نخواهید داشت چون قطعا ازین 5000 نفرد فقط تعداد محدودی اجناس را خواهند فروخت .

باز هم تاکید میکنیم گول حرف ها و وعده های فریب دهنده این شرکت ها را نخورید . چرا که به هر نحوی قصد دارند شما را متقاعد کنند که شما پولدار می شوید .

اما باز هم در نهایت شرکت است که سود میکند و شما هستید و زیرمجموعه ها و سود بسیار ناچیز …

مبلغ 200 هزار تومان به حساب دوست من وارد شده :

شاید اکثر کاربران این شبکه های بازاریابی با این مورد روبرو باشند که دوست آنها ادعا کند پس از نا امیدی ازین شرکت ها  مبلغی به حساب وی واریز شده ( مثلا 200 هزار تومان ) که شرکت ادعا می کند سود زیر مجموعه های آن است . توجه کنید که این شرکت ها هرگز به کسی سود  آنچنانی پرداخت نمی کنند و اگر کسی بطور اتفاقی مبلغی دریافت کرده باشد این مبلغ بسیار  کمتر از حق اصلی وی بوده است .

 

حرف آخر این شرکت ها :

اگر شما نتوانید زیرمجموعه جذب کنید و اجناس را به فروش برسانید به شما خواهند گفت که شما ضرر نکرده اید و جنسی ارزان تر از قیمت بازار خریده اید و میتوانید در خانه از ان استفاده کنید و یا ان ها را به دوستان و فامیل بفروشید .

 

مخاطبان این شرکت ها :

مخاطب اصلی این شرکت ها جوانان جویای شغل هستند که از اعتماد و عجله آنها برای پولدار شدن سو استفاده می شود ولی به تمام مقدسات قسم که هیچ کس از چنین شرکت هایی سود نبرده و تمام ادعای آنها در خصوص پولدار شدن و سود میلیونی ماهانه دروغ محض است

 

به دوستان هم اعتماد نکنید :

شاید یکی از بهترین دوستان شما معرف این شرکت ها باشد ، شما هم رودرواسی دارید و هم اعتماد کامل  ؛ و بخاطر  پیشنهاد دوستتان قصد ورود به این شرکت ها را دارید ، ابتدا از وی بخواهید خودش سود ببرد و بعد شما را وارد این جریانات کند ؛ چرا که افرادی که وارد این شرکت ها می شوند تحت تاثیر فریب های آنها قرار میگیرند .

متد های بین المللی  فریب :

جذب مخاطب در چنین شرکت هایی نیازمند وجود افراد زبان باز و همچنین کسانی است که مطالعه کافی و آموزش کافی در مورد فریب دادن مردم را دیده باشند ، در نتیجه هر کسی که با انها همنشین شود تحت تاثیر این ظاهر فریبنده قرار میگیرد و قطعا دوستان مورد اعتماد شما که از آنها تعریف میکنند فریب خورده اند .

 

هیچ کسی از شرکت های بازاریابی شبکه ای ایرانی سود نبرده است :

منطق این شرکت ها درست است و کار انها قانونیست اما این روشی که شرکت های ایرانی در پیش گرفته اند شکل صحیح بازاریابی شبکه ای نیست  .

بازاریابی شبکه ای واقعی :

بازاریابی شبکه ای واقعی مخصوص افراد سرمایه دار و مشهور است که بتوانند حد اقل روزانه 10 هزار نفر را به شرکت ها وارد کنند ، این روش در بانک های جهانی ، شرکت های بورس و شرکت های بزرگ دنیا وجود دارد و  یک روش نوین و  جهانی برای تبلیغات است ، اما توجه کنید که بازاریابی شبکه ای فقط بدرد افرادی میخورد که توانایی جذب روزانه 10 هزار کاربر درون شبکه را داشته باشند و  شما جوان عزیز ، بازنشسته ، کارمند ، خانه دار و تمام افرادی که به دنبال یک شغل یا شغل دوم  هستید به هیچ وجه طرف این گونه مسائل نروید .

نام برخی شرکت های بازاریابی شبکه ای که قانونی هستند اما در واقع  موجب فریب شما می شوند  و به هیچ وجه توصیه نمیشود در آنها فعالیت داشته باشید

شرکت آویژه سگال

شرکت ابرتجارت کهکشان

شرکت بادران گستران

کار آفرینان پیشرو باورس

بازاریابان ایران زمین ( بیز )

تلاشکاران سرمایه وزین

مروارید پنبه ریز

زندگی سبز دماوند

سیمرغ عصر تجارت

میراث نفیس دست ها

پارس نیوشا نیک

شبکه تلاش آفرینان تجارت

جانسو تجارت

بازاریابی شبکه ای راه سوم پارسیان

نیک پوشان رادین

سامانه تجارت جهانی هزاره سوم

مطالب مرتبط را نیز بخوانید :

حکم مراجع تقلید در این باره :

درآمد به دست آمده از طریق شرکت های بازاریابی شبکه ای و چند سطحی حلال نیست واکل مال به باطل است./ یا می فرمایند: .کسب درآمد از این طریق اشکال [شرعی] دارد.

نویسنده اشکان مهبن فلاح

منبع : http://myawards.ir/network-marketing
برچسب ها

ashkan

با سلام ، از حضور ارزشمند شما در این سایت خوشحالم و امیدوارم مطلبی که مشاهده می فرمایید مورد توجه شما قرار گرفته باشد ، نظرات با ارزش خود را حتما با ما در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

21
دیدگاه بگذارید

avatar
16 موضوعات کامنت
5 پاسخهای موضوع
0 فالورها
 
بیشترین اظهار نظر را نشان دادند
دیدگاه های داغ
12 نویسندان دیدگاه
NetworkerashkanAli khademرامينفردای سبزآگین نویسندگان دیدگاه های اخیر
  اشتراک  
جدید قدیمی بیشترین رای
اطلاع از
Ali khadem
مهمان
Ali khadem

سلام چرا مطلب دروغ رو کپی و پخش میکنید ؟ کی گفته باید ۱۵۰ میلیون بفروشه تا ۸۰۰ تومن سود گیرتون بیاد ؟؟؟من خودمو تیمم تو ماه ۲ ام ۳ فروختیم که من ۸۰۰ گیرم اومد و ماه چهارمم نزدیک ۲ میلیون خدایی خجالت نمیکشین درمورد چیزی که نمیدونین اظهار نظر می کنید؟؟؟شما بری تو بازار ۵ ملیون تخم مرغ هم بفروشی ۸۰۰ تومن گیرت میاد چطور و با چه قاعده ای میگی باید ۱۵۰ میلیون بفروشن تا تو ۸۰۰ گیرت بیاد ؟؟؟

فردای سبزآگین
مهمان

همشون کلاهبردارن. از جمله بازاریابی شبکه ای پنبه ریز که من تجربه خودم از همکاری با اینها رو در وبلاگم نوشتم http://www.sabzagin.blogfa.com

محمد
مهمان
محمد

سلام يه نفر در مورد كارآفرينان پيشرو باورس هم نظر بده لطفا؟

رضا محمدی
مهمان
رضا محمدی

سلام.خیلی نظرات خوبی دادین اما چرا انقدر بدگویی.اگر این همه دروغ کلک هس پس چرا دولت پیگیری نمیکنه

رامين
مهمان
رامين

سلام چون تو راس اونها خود ادم هاي دولت وسپاهي ها هيتند و دولت با اون ها سر و كار نداره

پشیمان
مهمان

سلام من یک ماهه اومدم توکار واقعاحالم بهم خورد ازنیرنگـ ودروغ اصلانبایدبه هیچ کس اعتمادکردچون اونیکه میادمیگه دوست دارم پیشرفت کنی زندگیت این نباشه فقط فکرجیب خودشه بالاسری من کلی خودشودلسوزجلوه دادمنه ساده گول خوردم چون دوست نزدیکم بوداماالان که میبینه نمیتونم کسی رو واردکنم میگه وفتموواست نمیذارم خریدم انجام دادم هنوزبعد دوهفته نرسیده اونم باپولی که قرض کردم چه کارکثیفیه واقعابیای بقیه رو وادار به قرض کنی تاخودت سودکنی واقعا وجدان آدمی کجاست آدمای ساده رو طعمه کنی اوناروبذاری زیر پات تا بالابری خدارو شکرکه کسی رونشدبیارم یعنی قبول نکردن وگرنه آبروم میرفت فردانمیتونستم جوابشونوبدم ازکسایی که هنوز واردنشدن… مشاهده ادامه »

مهرداد
مهمان

با تمام نظرات شما موافقم جز موردی که فرمودید ” بازار یابی شیکه ای مخصوص افرادی است که ….”بازار یابی شبکه ای در هیچ جای دنیا روش تایید شده ای نیست گواه ان سایت FTC میباشد ایدی تلگرام بنده در پایین امده میتوانیم برای تبادل اطلاعات و مقالات باهم در تماس باشیم
PGKSOS@

طراحی چهره با پاستل
مهمان

خسته نباشید ممنون به خاطر این مطلب زیبا

معین
مهمان
معین

کلاهبردار ها حالا دارن تو شهرستان ها فعالیتشون رو گسترش میدن من ساکن تبریز هستم ٬ توسط یکی از دوستان یک جلسه رفتم به هوای کار در یه شرکت ولی با همون نگاه اول و دیدن تعداد زیاد میز و صندلی و آدم هایی که سر هر میز جمع شده بودن و صحبت می کردن دو زاریم افتاد که قضیه یه چیز دیگه هست بعد یه نفر اومد و یکساعت و نیم حرف زد و حرف های که شماهم اشاره کردین با جزئیات بیشتر توضیح داد تا حدود زیادی هم منطقی بود حرفاش و سعی در شستشوی ذهنیم داشت ولی… مشاهده ادامه »

Networker
مهمان
Networker

ولي من اينو به شما بگم خودتون بعدا يه عمر حسرت ميخورين بابت اينكه قبول نكرددين،من تا دلتون بخواد افراد موفق رو ديدم ولي متاسفانه شما گول سايت هارو ميخوريد كاش تحقيقات رو از كتاب هايي كه راحبش نوشتن ميكردين

دلسوز
مهمان
دلسوز

باسلام من مدت یک ماه وارد سیستم شدم فقط بخاطر برادرم ولی همش دودلم و میدونم دان آدما رو شستشوی مغزی میدن پس چرا کسی برخورد نمی کنه گناه کسایی که ناخواسته وارد میشن چیه چرا خود پلیس و اطلاعات و … مهر تایید بهشون میزنن از طرفی چند نفر رو میشناسم که واقعا دارن سود میگیرن و شرکت بهشون پول میده پس این چیه

علی
مهمان
علی

با سلام
بابا تورو خدا به مسئولین ببگید جلو این شرکتها رو بگیرن من ساله 83، یک میلیون ضرر کردم باز امروز یکی از دوستان نزدیکم اومده میگه بیا بیز پولدار میشی و از این اراجیف.
بابا ما نخوایم پول دار بشیم کیو باید ببینیم

میلاد
مهمان
میلاد

سلام دیشب منو بردن یکی از همین شرکت ها بازاریابی شبکه ای اولین بارم بود میرفتم به این شرکت ها یه دو ساعتی صحبت کردن و گفتن نظرت راجع به شرکت چیه گفتم خیلی خوبه تو دلم گفتم فقط باید قید شرافت و معرفت و انسانیت و بزنم و از آدمها به عنوان ابزار استفاده کنم تا به سود برسم این شرکت ها قانونی هم باشه نوکری یکی دیگه رو میکنیم و هیچ وقت به اون زندگی رویایی نمیرسید خدا به ما عقل و شعور و تدبر داده پس عاقلانه تصمیم بگیرید و گول ظاهر زیبای چیزی رو نخوردید.یاعلی

حمید
مهمان
حمید

من ازیکی ازاین شرکت های قانونی بازاریابی شبکه ای ازطریق سامانه بازرسی کل کشورشکایت کردم،ویک ماه بعد زنگ ها والتماس ها ازطریق نظارت بربازاریابی شبکه ای به من شروع شدکه همش از من خواهش می کردند که ازشکایتت بگذر،ازاون روزمتوجه شدم که اینا دستشون تو دست همه وقتی برای شکایت ازخودشون فقط به گفته خودشون ازسایت خودشرکت باید اعلام نارضایتی بزنی وبعد اگه جواب ندادن ازطریق نظارت بربازاریابی شبکه ای اقدام کنی،من اون موقع ابتدا ازطریق سایت خودشون وسایت نظارت بربازاریابی شبکه ای اقدام کردن که جوابی ندادن وبهم توهینم کردن توپیگیری،اما وقتی ازطریق بازرسی کل کشوراقدام کردم شرکت چند… مشاهده ادامه »

نیما مستر
مهمان
نیما مستر

بالاخره یکی حرف دل ما روزد،این شرکت های بازاریابی شبکه ای قانونی سرطان به مفهوم واقعی کلمه هستند من هم یکی ازگول خوردگان این شرکت ها هستم وتجربیاتم رودروبلاگم ازاین شرکت ها قراردادم ومتوجه شدم شما بسیاردقیق تر وعلمی تر به موضوع پرداختید

نتورکر سابق
مهمان
نتورکر سابق

من خودم چند ماهی در یک شرکت نتورک کار کردم و زیر مجموعه هم داشتم 1 – طبق چیزهایی که در پرزنت گفتن عرضه مستقیم کالا بود که در اصل باید جنس ارزان دست ما میرسید و ما با کشیدن سودی روی آن جنس را میفرختیم ولی اینطور نبود و اجناس چند برابر قیمت اجناس بازار به دست ما میرسید 2 – بازار یاب به کسی اطلاق میشود که بازاری برای فروش دارد نه اینکه تازه برود بازاری را درست کند 3 – جنس ها باید دارای قیمتی رقابتی با بازار باشند که متاسفانه اینطو نیست 4 – بازاریابی یعنی… مشاهده ادامه »

یک مالباخته
مهمان
یک مالباخته

دوستان سلام
حالتون چطوره ؟
من خودم در یک شرکت نتورک فعالیت میکردم و زیر مجموعه هم داشتم ولی چون در این شرکت همش دروغ گفته میشد من دیگر ادامه ندادم
چون کسی که چندین لول بالا تر از من بود و نزدیک به 8 ماه بود داشت فعالیت میکرد ولی هنوز پول نداشت که برای تیر ماه خرید کنه و باز رفته بو قرض کرده بود
دوستان بیاین یه مقدار واقع بین باشیم

دکمه بازگشت به بالا
بستن