دسته‌بندی نشده

کلاه قرمزی 1395

 | معرفی شخصیت های کلاه قرمزی | معرفی دوبلر های آن | معرفی عروسک گردان ها ، مجریان و میهمان های برنامه

 

متاسفانه باخبر شدیم که در سال 1395 مجموعه کلاه قرمزی پخش نمی شود

کلاه قرمزی و پسرخاله برای همه شناخته شده است و چند سالی است که ویژه برنامه ای در نوروز با عنوان کلاه قرمزی از شبکه 2 سیما پخش می شود ، این برنامه که از شخصیت های عروسکی و به مجری گری آقای مجری ( ایرج طهماسب )  اجرا می شود در نوروز 95 نیز اجرا می شود . و شما می توانید بلافاصله پس از پخش تلوزیونی آن از این طریق اقدام به دانلود این مجموعه نمایید .

به گزارش ایلنا، یکی از دلایلی که برای این کار مطرح شده این است که تهیه‌کنندگان مجموعه کلاه قرمزی از ۶ ماه پیش اعلام کرده بودند که قصد دارند فیلم سینمایی کلاه قرمزی و دوستان را بسازند و به همین دلیل از مدیران شبکه دو تقاضا کردند تا بودجه این مجموعه به تهیه‌کننده دیگری داده شود اما مدیران شبکه دو همچنان علاقه داشتند کلاه قرمزی در نوروز ۹۵ ساخته شود.

یکی از دلایل دیگری که برای پخش نشدن این مجموعه گفته می‌شود؛ مسائل مالی است. حمید جبلی صداپیشه کلاه قرمزی یک ماه پیش در مراسم افتتاحیه سی و چهارمین جشنواره تئا‌تر فجر گفته بود که امسال کلاه قرمزی پخش نمی‌شود زیرا صداوسیما و مدیران شبکه دو قبل از محمدرضا جعفری جلوه بدهی سال گذشته را پرداخت نکرده‌اند. هرچند این مسئله نیز از سوی مسئولان صداوسیما تایید نشد.

و دلیل دیگری که برای پخش نشدن مجموعه کلاه قرمزی بیان می‌شود؛ جدول فشرده پخش (کنداکتور) برنامه‌ها و حجم زیاد برنامه‌های متنوعی است که امسال ساخته شده و قرار است در نوروز ۹۵ پخش شود و به همین دلیل امکان قرار دادن یک برنامه جدید در کنداکتور وجود ندارد.

هریک از دلایل بالا صحیح باشد نتیجه آن یکی است و در نوروز ۹۵ مجموعه کلاه قرمزی پخش نمی‌شود هرچند ممکن است مانند سالهای گذشته تا فرصت باقی مانده به نوروز تصمیمات دیگری از سوی مدیران صداوسیما و سازندگان مجموعه کلاه قرمزی و پسر خاله گرفته شود.

معرفی شخصیت های عروسکی

مجری : آقای مجری (با بازی ایرج طهماسب) تنها شخصیت ثابت غیر عروسکی در مجموعه‌های کلاه‌قرمزی است. او راوی و گرداننده اصلی برنامه های تلویزیونی کلاه قرمزی است.

 کلاه قرمزی شخصیت اصلی و محوری برنامه هاست. هرچند در بعضی از قسمت ها حضوری کمرنگ دارد، ولی هنوز هم نقش اول است.
آقای مجری

پسرخاله پسرخاله (با صدای حمید جبلی) از شخصیت‌هایی است که از اولین مجموعه در کنار کلاه‌قرمزی حضور داشته است و پسرخاله کلاه‌قرمزی است.

پسرعمه‌زا پسرعمه‌زا (با صدای محمدرضا هدایتی) اولین بار در کلاه قرمزی 88 به عنوان پسرعمه کلاه‌قرمزی معرفی شد و سپس در کلاه قرمزی 91 به بعد نیز حضور داشت. او همچنین نقش کلیدی در کلاه قرمزی و بچه ننه داشت. پسرعمه‌زا پسربچه‌ای روستایی است.
فامیل دور فامیل دور (با صدای بهادر مالکی) یک مرد میانسال است که شغل وی دربانی است. این شخصیت از برنامه کلاه قرمزی 90 وارد مجموعه‌های کلاه‌قرمزی شد و به سرعت هم محبوب شد. تکیه کلام معروف او این است : (که با این در اگر در بند درمانند، درمانند…)
ببعی ببعی شخصیتی عروسکی است که در نوروز 90 وارد مجموعه کلاه قرمزی شد. تسلط وی بر زبان انگلیسی باعث جذابیت این کارکتر است.
جیگر اگرچه نقش الاغ را دارد، ولی اگر او را با اسمی غیر از جیگر صدا بزنند حسابی عصبانی میشود.
همساده همساده یا آقوی همساده (با صدای محمد بحرانی) از برنامه کلاه قرمزی 91 وارد مجموعه‌های کلاه قرمزی شد. همساده مردی میانسال و اهل شیراز است. با وجود بلاهای زیادی که به سر همساده می‌آید او همیشه می‌خندد.

گاوی یک گاو همیشه گرسنه. که به دنبال نون خشک است تا بخورد و سیر شود.

عزیزم ببخشید این شخصیت از نوروز 93 به مجموعه کلاه قرمزی اضافه شد. یک آبدارچی دوست داشتنی و هنرمند. که اگر بخواهد برایتان یک فنجان چای بیاورد آنقدر سوال میکند که پشیمان میشوید. ضرب گرفتن با سینی چای، هنر اصلی عزیزم ببخشید است!

بچه بچه فامیل دور هم از شخصیت های سال 93 است که همچنان در این مجموعه حضور دارد. بچه تکیه کلام های پدرش را دارد و به سرعت توانست جای ثابتی بین سایر شخصیت های مجموعه کلاه قرمزی پیدا کند.

دختر همسایه دختر دوست داشتنی همسایه که همیشه مهمان که همیشه مهمان آقای مجری است. او با گفتن جمله: (دست و جیغ و هورااا) عروسک های دیگر را به وجد می آورد

دیوی دیوی یک بچه دیو است که همه چیز را بر عکس میگوید. صحبت با او بسیار سخت است و هر چیزی که از او میخواهید را باید برعکس بگویید

 

برچسب ها

ashkan

با سلام ، از حضور ارزشمند شما در این سایت خوشحالم و امیدوارم مطلبی که مشاهده می فرمایید مورد توجه شما قرار گرفته باشد ، نظرات با ارزش خود را حتما با ما در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1 موضوعات کامنت
0 پاسخهای موضوع
0 فالورها
 
بیشترین اظهار نظر را نشان دادند
دیدگاه های داغ
1 نویسندان دیدگاه
farno نویسندگان دیدگاه های اخیر
  اشتراک  
جدید قدیمی بیشترین رای
اطلاع از
farno
مهمان

khelikhoob

دکمه بازگشت به بالا
بستن