اختصاصی

جاودانگی عمر بشر ممکن می شود

درباره جاودانگی عمر انسان مطالب زیادی وجود دارد که هر کدام به شیوه ای به این مساله پرداخته اند .

اساسی ترین چالش برای حل این مساله ” پیری ” است و از هزاران سال قبل مردم به دنبال اکسیر آن بوده اند و تاکنون چنین اکسیری توسط هیچ انسانی کشف نشده است ، اما تحقیقات بیانگر این است که بزودی با پیشرفت علم راز جوان ماندن سلول ها کشف خواهد شد تا انسان بتواند سال های بیشتری را زنده بماند  و یا هرگز پیر نشود.

اما مسائل دیگری نیز وجود دارد که از جمله آنها می توان به آپلود هوش انسان به ربات ها و یا هوش مصنوعی اشاره داشت که این تکنولوژی نیز خواهد توانست سهمی از جاودانگی بشر داشته باشد و انسان ها بجای قرار گرفتن در کالبد بدن درون کامپیوتر ها و ربات های هوشمند قرار بگیرند.

اما چالشی که ذهن من را بخود مشغول کرده است کشف ابعاد تازه دنیا و حذف مکان و زمان است ، قطعا با کشف جهان بدون زمان ما بی نهایت را به معنای واقعی لمس خواهیم کرد ، تحقیقات کوانتومی نشان می دهند که  ما میتوانیم بجای آسمان ها ، درون اتم ها بدنبال جهان ابدی باشیم و با کشف ذرات زیر اتمی و بنیادین و همچنین ریسمان ها خواهیم توانست بدون مرگ به دنیای دیگری دست یابیم و خدا را بیشتر از پیش بشناسیم .

در آینده مقالات بیشتری در این باره منتشر خواهم نمود .

اشکان مهین فلاح

برچسب ها

ashkan

با سلام ، از حضور ارزشمند شما در این سایت خوشحالم و امیدوارم مطلبی که مشاهده می فرمایید مورد توجه شما قرار گرفته باشد ، نظرات با ارزش خود را حتما با ما در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

2
دیدگاه بگذارید

avatar
1 موضوعات کامنت
1 پاسخهای موضوع
0 فالورها
 
بیشترین اظهار نظر را نشان دادند
دیدگاه های داغ
2 نویسندان دیدگاه
اشکان مهین فلاحمحمد نویسندگان دیدگاه های اخیر
  اشتراک  
جدید قدیمی بیشترین رای
اطلاع از
محمد
مهمان
محمد

ازتون ممنونم بابت مطالب خوبتون لطفا راهتون رو ادامه بدید فقط اگه راجب برو افکنی و خروج روح از بدن هم توضیح بدید خوش حال میشم با تشکر

دکمه بازگشت به بالا
بستن