آموزش فیزیکدنیاییماورایی

دوره ی مستری یا استاد شدن در حلقه عرفان – شعور کیهانی

آشنایی با دوره استاد شدن در حلقه عرفان یا شعور کیهانی ( نقد فیزیکی این موضوع )

شما با تصور بر اینکه شبکه های شعور کیهانی زیر بنای دین – عقل و عقیده است پا به این عرصه گذاشتید و تصور می کنید با گذشت این دوره ها و رسیدن به دوره ی استادی خواهید توانست به پاسخ تمامی مجهولات ذهنی و سوالات خود برسید . اگر کمی منطقی بی اندیشید ، شما هنوز چیزی از عرفان نمیدانید و تنها به دنبال مستر شدن هستید تا بتوانید بیشتر بدانید .

اساسی ترین مساله ای که در جلسات عرفانی و شعور کیهانی و فرادرمانی مطرح است رفتن به مرحله بعد است ، یعنی عموما افراد هر سوالی که برایشان پیش می آید در مرحله بعد آموزش های عرفانی به پاسخ انها می رسند .

یک فلش بک به عوامل دیگر داشته باشیم ، از دیرباز مساله هایی مانند جن ، روح و موجودات ماوراء الطبیعه برای مردم یک دغدغه و مجهول اساسی بوده است و در تمامی جلسات دوستانه و به نوعی دورهمی ها هر گاه سخن از این موجودات به میان امده است بیشتر افراد با کنجکاوی خاصی به این موضوع نظاره گر بودند هرچند که همیشه این بحث ها بی نتیجه و با اختلاف نظر به پایان می رسند اما دریچه ای تازه برای کنجکاوی افراد باز می کند که فرد با اشتیاق بیشتر بدنبال حل مجهولات خود می رود .

در جلسه ها و کلاس های عرفانی ( عرفان حلقه ) دقیقا همین نقطه ضعف که در تمام افراد وجود دارد نشانه رفته است ، در واقع شما هیچ پاسخ اساسی و علمی ای برای پرسش های ذهنی خود نمیبینید ، و تنها جوابی که دریافت می کنید این است که در ترم های آینده و جلسات آینده ناخودآگاه به پرسش خواهید رسید .

علت اصلی این موضوع اینجاست که هیچ پاسخ علمی و منطقی ای برای تراوشات ذهنی و بعضا توهمات شما وجود ندارد ، و شما به دلیل قرار گرفتن در یک رفلکس به ظاهر عرفانی  بنا بر احساسات درونی خود به استاد خود ایمان می آوردید .

البته در مقاله قبل توضیح دادیم که اساتید عرفان حلقه در ابتدا توضیحاتی فلسفی و فیزیکی ارائه می دهند و ممکن است از عرفای نامی و مشهور نیز ادله هایی بیاورند اما برای شما توضیح دادیم که این ادله های چطور و چگونه سفسطه پراکنی می کنند و ذهن شما را درگیر یک حباب علمی می کنند .

یکی از مسائلی که از دید اساتید عرفان حلقه مورد قبول است ، مساله جهان های موازیست ، البته ما در فیزیک تعریف گسترده ای در این باره داریم که در عرفان حلقه هرگز نامی از جهان های موازی بکار برده نشده است ، بخاطر علم اندک و عدم اگاهی اساتید شعور کیهانی در علم فیزیک ، بحث جهان های موازی به صورت کاملا خرافی و غلط به افراد تحمیل می شود . آنها شما را قالب بر جهانی عرفانی خطاب میکنند ، بدین معنا که حقیقت وجود در واقع در کالبدی از روح قرار دارد و جسم و ماده مانند خلصه ای غیر واقعی بر شما حاکم است .

شما با خروج از حلقه جسمانی و مادی می توانید به حلقه های وسیع کیهانی متصل شده و ارتباط زیباتری با خداوند و کائنات برقرار کنید .  اما متاسفانه در فیزیک کلاسیک و حتی فیزیک نظری که در اینجا عرفان نظری  قلمداد می شود  چنین موضوعی سال ها پیش توسط اساتیدی همچون شرودینگر مورد بحث قرار گرفته است و امروزه تحت عنوان مکانیک کوانتومی پاسخ های اساسی فراوانی برای آن ها وجود دارد .

اما متاسفانه اساتید حلقه های عرفانی با علم بسیار ناچیز و بدور از هرگونه مطالعه منطقی کتب علمی اقدام به فریب افراد می کنند .

ما به شما قول می دهیم که اگر به دنبال استاد شدن در مبحث عرفان حلقه هستید ، هرگز به پاسخ پرسش های خود نمی رسید و تنها لذتی که خواهید برد ، بازی با افکار دیگران است و ان ها نیز ممکن است روزی مانند شما و به دنبال پاسخ های خود افراد دیگری را تحت تاثیر قرار دهند که البته افراد می توانند با مطالعه  کتب فیزیک و فلسفی که در سایت اشکان مهین فلاح عنوان شده است از اسارت در چنین  خرافه هایی در امان باشند .

در پایان این موضوع لازم به یاد آوری است که اساتید عرفان حلقه نمیتوانند پاسخ علمی و فلسفی برای افراد  بیاورند ، آنها توانایی مصاحبه و نقد شدن آثار خود را ندارند و این نقض را با آرامش ظاهری سرکوب میکنند .

خشت اول چون نهد معمار کج – تا ثریا می رود دیوار کج

برای دریافت پرسش های خود در سایت جستجو کنید و یا در قسمت نظرات شرکت کنید .

نویسنده : اشکان مهین فلاح

منبع : myawards

برچسب ها

ashkan

با سلام ، از حضور ارزشمند شما در این سایت خوشحالم و امیدوارم مطلبی که مشاهده می فرمایید مورد توجه شما قرار گرفته باشد ، نظرات با ارزش خود را حتما با ما در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
اطلاع از
دکمه بازگشت به بالا
بستن